آموزشاینترنت و وب

چگونه در سرویس ایمیل Outlook اوت لوک ثبت نام کنیم؟

Outlook اوت لوک یک سرویس ایمیل رایگان است که توسط مایکروسافت در اختیار عموم قرار داده شده است. این وبسایت که در واقع ترکیبی از بهترین قابلیت های نرم افزار ایمیلی Outlook و سرویس Hotmail است، ۷ گیگابایت فضای ابری روی OneDrive به هر عضو اختصاص می دهد و امکان ارسال پیوست با حجم حداکثر ۲۰ مگابایت را فراهم کرده است. علاوه بر آن امکانات دیگری نیز وجود دارند که بسیاری از افراد را به سمت این سرویس ایمیل جدید سوق می دهند.

نحوه ساختن اکانت در Outlook.com

اگر مایلید عضو سرویس ایمیلی جدید مایکروسافت باشید، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید تا عملیات ثبت نام با موفقیت اجرا شود.

     ۱. وارد وبسایت login.live.com شده و روی “Sign up now” کلیک کنید.

ایمیل

     ۲. در صفحه ثبت نام اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. همچنین لازم است یک نام برای حساب کاربری خود که در آینده آدرس ایمیل شما خواهد بود و رمز عبور انتخاب کنید.

ایمیل Outlook

     ۳. در گام آخر ثبت نام فرم CAPTCHA را تکمیل کنید و سپس روی دکمه “I accept” کلیک کنید تا پروسه ساخت حساب کاربری در سرویس ایمیل Outlook کامل شود.

اوت لوک

زمانی که برای اولین بار وارد اکانت خود می شوید، صفحه ای حاوی توضیحات و قوانین کاربری نمایش داده می شود. در این مرحله کافیست روی “Continue to Inbox” کلیک کنید، و ایمیل شما آماده استفاده خواهد بود.

اوت لوک

بازیابی نام کاربری و رمز عبور ایمیل

در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور ایمیل خود در سرویس Outlook را فراموش کردید، می توانید با پاسخ دادن به سوال هایی که در هنگام ثبت نام تعیین کرده بودید آن ها را بازیابی کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که در طول ثبت نام سوال ها را با دقت انتخاب نموده و پاسخ آن ها را به خاطر بسپارید. راه های دیگری برای بازیابی ایمیل وجود دارند که شامل دریافت پیام متنی یا پیگیری از طریق ایمیل پشتیبانی می شود.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا