امنیتاینترنت اشیاراهنمای خرید دوربین

بهترین تخفیف دوربین امنیتی Cloud Cam آمازون فقط برای یک روز

دوربین امنیتی Cloud Cam آمازون به شما اجازه می دهد اتاق های منزل خود را در هر موقعیتی و از هر جایی زیر نظر داشته باشید.

اما خبر اصلی این است که قیمت این دوربین برای فقط ۲۴ ساعت به کمترین مقدار از زمان عرضه آن خواهد رسید.

این تخفیف یک روزه قیمت اولین نسل از دوربین های Cloud Cam را از ۱۲۰ دلار به ۴۹.۹۹ دلار کاهش می دهد.

البته نباید از این نکته غافل شد که این دوربین بر خلاف مدل های جدیدتر با Amazon Key سازگار نیست.

در مجموع این دوربین از قابلیت پخش زنده ویدیویی، سیستم دید در شب، و سیستم صوتی دو طرفه بهره می برد. از سوی دیگر دسترسی به ویدیو های ۲۴ ساعت گذشته به صورت رایگان فراهم شده است.

هر زمانی که فعالیت مشکوک شناسایی شود نیز اپلیکیشن رایگان مخصوص Cloud Cam یک نوتیفیکیشن برای کاربر ارسال می کند که البته این نوتیفیکشن می تواند مطابق با نیاز های کاربر تنظیم شود.

کلود کم آمازون همچنین می تواند به صداهای مشخص مانند صدای گریه نوزاد یا شکستن شیشه واکنش نشان دهد.

کسانی که قصد دارند به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشند، می توانند یکی از میان پکیج های متنوع آمازون گزینه مناسب با نیاز های خود را انتخاب کنند. پلن های آمازون در حال حاضر بسته به امکانات ارائه شده از (ماهیانه ۶.۹۹ دلار / سالانه ۶۹.۹۹ دلار) تا (ماهیانه ۱۹.۹۹ دلار / سالانه ۱۹۹.۹۹ دلار) متغیر است.

البته شما پس از خرید این دوربین یک ماه اشتراک رایگان برای کاربر فعال می شود تا از تجربه لازم برای انتخاب پلن مناسب نیاز های خود بهره مند شود.

این دوربین به سیستم خانه هوشمند مبتنی بر Alexa نیز متصل می شود و به کاربر اجازه می دهد از طریق دستگاه های Fire TV Stick، Fire Tablet، و دستگاه های Echo دارای صفحه نمایش تصاویر دوربین را دریافت کند.

دستگاه های دیگری نیز در سیستم خانه هوشمند وجود دارند که با Alexa سازگار هستند و می توانند با دوربین Cloud Cam و دستگاه های Echo ادغام شوند.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا