موبایل

اندورید ۱۰ برای اکسپریا ۱۰ و اکسپریا ۱۰ پلاس تایید شد

تلفن های هوشمند اکسپریا ۱۰ و اکسپریا ۱۰ پلاس شرکت سونی نسخه های ارزان قیمت مدل پرچم دار Xperia 1 که سال گذشته عرضه شد محسوب می شوند. همزمان با معرفی این دو گوشی، شرکت سونی قول داده بود اوایل سال ۲۰۲۰ آپدیت اندروید ۱۰ برای آن ها منتشر خواهد شد.

اما این وعده کمی دیرتر عملی شد و حالا بالاخره این دو تلفن هوشمند میان رده ای به جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید گوگل مجهز می شوند.

با توجه به مشکلاتی که ویروس کرونا برای نام های تجاری و شرکت ها در سرتاسر دنیا به وجود آورده است، چنین تاخیری چندان دور از انتظار به نظر نمی رسید. در هر صورت خبر خوب برای کاربران اکسپریا ۱۰ و ۱۰ پلاس این است که بالاخره آپدیت جدید اندروید روی تلفن های هوشمند آن ها نصب خواهد شد.

سونی

این آپدیت که با شماره ساخت ۵۳.۱.A.2.2 شناخته می شود شامل بسته امنیتی ماه مارس می باشد. علاوه بر آن به روز رسانی هایی همچون بهبود حالت تاریک در تمام قسمت های سیستم عامل، سیستم gesture navigation جدید، و تغییرات اساسی در کنترل های حریم شخصی توسط این آپدیت اعمال خواهد شد.

و اما خبر بد، در حال حاضر نسخه آپدیتی که برای این دو گوشی در نظر گرفته شده است از لحاظ منطقه و ارائه دهنده سرویس مخابرتی دارای محدودیت است.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا