استارتاپبررسی گجت هاپزشکی و سلامت

دوچرخه الکتریکی Annobike A1 مناسب جاده های شهری و آفرود

امروزه دوچرخه های الکتریکی در اشکال و ابعاد متنوع وجود دارند، از مدل های ساده با امکانات محدود گرفته تا کروزر های فوق پیشرفته؛ اخیرا استارتاپ Annobike با طراحی منحصر به فرد وارد بازار دوچرخه های الکتریکی با نام دوچرخه الکتریکی Annobike A1 شده است.

محصول این استارتاپ نه تنها برای تردد در مسیر های شهری، بلکه به همان اندازه برای ماجراجویی در جاده های آفرود مناسب است.

Annobike A1 هم اکنون به جمع آوری بودجه تولید در وبسایت Kickstarter مشغول است؛ این دوچرخه الکتریکی به یک باتری جداشدنی حجیم ۴۸ ولتی با گنجایش ۱۴.۵ آمپر ساعت مجهز شده است که با هر بار شارژ شدن مسافت ۵۰ تا ۶۰ کیلومتری را در نسخه های اروپایی (EU versions) و ۶۰ تا ۷۰ کیلومتری را در مدل های مخصوص ایالات متحده (US models) طی می کند.

مدل های اروپایی همچنین دارای هاب موتور براشلس ۲۵۰ واتی Bafang هستند که حداکثر سرعت ۲۵ کیلومتر در ساعت را فراهم می کند، در حالی که مدل آمریکایی به نسخه ۷۵۰ واتی همان هاب موتور مجهز شده است و می تواند با حداکثر سرعت ۳۲ کیلومتر بر ساعت حرکت کند.

دوچرخه الکتریکی Annobike
دوچرخه الکتریکی Annobike

این دوچرخه ۹ سطح از پدال اسیست را فراهم می کند و مدل امریکایی نیز دارای قابلیت کنترل محدودیت انرژی است.

علاوه بر آن تایر از نوع حجیم و مقاوم در برابر پنچری است، زنجیر چرخ دارای هفت دنده است و سیستم ترمز مکانیکی بوده و یا به دیسک هیدرولیک مجهز است.

لازم به ذکر است که دو شاخه جلو این دوچرخه قابل تنظیم بوده و لوله زین نیز به کمک های بادی قابل تنظیم مجهز شده است.

از دیگر امکانات این وسیله الکتریکی می توان زین با قابلیت جدا شدن سریع، صفحه نمایش روی دسته فرمان و سیستم ردیابی GPS اشاره کرد.

قیمت دوچرخه الکتریکی Annobike A1 از ۸۵۰ دلار شروع می شود و اگر همه چیز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیش برود، این محصول در ماه سپتامبر وارد بازار خواهد شد.

اینستاگرام کیمیانو

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا