برنامه اندرویددوربینموبایلنرم‌افزار و اپلیکیشن

ابزار جدید اپل برای تهیه سلفی های گروهی با حفظ فاصله گذاری اجتماعی

اپل به تازگی گواهی اختراع اپلیکیشن جدیدی را ثبت کرده است که به کمک آن می توان تصاویر سلفی گروهی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی تهیه کرد.

طبق آنچه که در این گواهینامه ثبت شده است، کاربران دستگاه های اپل می توانند از دیگران دعوت کند تا با ارسال تصویر خود در این تصاویر حضور داشته باشند. نقش اپلیکیشن جدید در این میان دریافت و تبدیل تصاویر به یک سلفی جامع است که تمام افراد در آن دیده می شوند.

افرادی که قصد دارند در سلفی گروهی حضور داشته باشند می توانند هر نوع تصویر شامل عکس، اسکرین شات و … را ارسال کنند، و در پایان علاوه بر تصویر اولیه خود سلفی های گروهی را نیز داشته باشند. شخصی که اپلیکیشن را اجرا کرده و تصاویر را از سایرین دریافت می کند نیز می تواند این تصاویر را ویرایش کند. به عنوان مثال این کاربر قادر است موقعیت اعضای سلفی گروهی را در تصویر تغییر دهد.

اپلیکیشن

با وجود اینکه این تصاویر با رعایت فاصله گذاری اجتماعی ایده ای فوق العاده جالب در این برهه زمانی است، اما به نظر می رسد طراحی و توسعه این اپلیکیشن به مدت ها قبل باز می گردد. طبق اطلاعات موجود در گواهی اختراع، اپلیکیشن سلفی گروهی اپل در سال ۲۰۱۸ درخواست خود را ثبت کرده است، و پاسخ آن در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰ صادر شده است.

سلفی گروهی

در هر صورت هنوز مشخص نیست اپل چه زمانی این اپلیکیشن را چه زمانی رسما معرفی خواهد کرد، و اینکه آیا این ابزار می تواند عملکرد قابل قبولی داشته باشد و موفق ظاهر شود؟

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا