موبایل

اپل ۱۳ اکتبر را به مراسم رونمایی از آیفون ۱۲ اختصاص داد

اپل دعوت‌نامه‌هایی را برای مراسم آنلاین بعدی خود که روز ۳ شنبه ۱۳ اکتبر برگزار خواهد شد، برای اهالی رسانه فرستاده است.

این رویداد مانند دو مراسم قبلی این شرکت در Apple Park برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان آن را آنلاین می‌توانند ببینند.

مانند همیشه دعوت‌نامه شامل پوستری با یک تصویر عجیب حاوی آیکون اپل است. شعار تبلیغاتی این دعوت‌نامه «سلام به سرعت» است.

افراد زیادی طی سال‌های گذشته سعی کرده‌اند معنای عمیق‌تر پشت این تصاویر را درک کنند، ولی به ندرت به نتیجه خاصی رسیده‌اند.

اپل 13 اکتبر را به مراسم رونمایی از آیفون 12 اختصاص داد

در حال حاضر، نمی‌توانیم از چیزی مطمئن باشیم چون در این دعوت‌نامه جزئیات خاصی مشخص نشده است. گرچه، با توجه به زمان‌بندی این مراسم شگفت‌زده خواهیم شد اگر نسل بعدی آیفون‌ها در آن شرکت نداشته باشند.

گرچه، محصول مهم دیگری که امسال انتظار داریم اپل معرفی کند اولین لپ تاپ مک مجهز به تراشه خود این شرکت است. ما قبلا شایعه‌ای را شنیده بود که حداقل قبل از پایان امسال یک مک جدید معرفی می‌شود و روز سه شنبه هفته آینده می‌تواند زمان خوبی برای آن باشد.

این شعار تبلیغاتی نیز می‌تواند در راستای همین قضیه باشد، چون هدف از طراحی تراشه اپل افزایش سرعت بوده است.

علاوه بر این، امسال انتظار محصولات صوتی جدید را نیز داریم. اخباری شنیده می‌شود که اهالی کوپرتینو هدفون‌های بی‌سیم تمام اندازه خود را وارد بازار خواهند کرد.

این شرکت همچنین در فروشگاه‌های خود فروش محصولات صوتی برندهای Bose، Sonos و لاجیتک را متوقف کرده است تا بیشتر نشان دهد باید منتظر محصولات صوتی اپل باشیم.

نزدیک بود فراموش کنیم، یک مدل کوچک‌تر از HomePod نیز در راه خواهد بود. همه چیز هفته بعد مشخص خواهد شد، بنابراین به کیمیانو بیشتر سر بزنید.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا