گجت

آیا اپل واچ سری ۶ ردیاب سلامت ذهنی خواهد داشت؟

طبق اطلاعات به دست آمده، این احتمال وجود دارد که در نسل بعدی اپل واچ قابلیت ردیابی سلامت ذهنی و تشخیص ناهنجاری های روانی وجود داشته باشد.

داستان این شایعه از جایی شروع می شود که Jon Prosser توییتی از طرف یکی از کاربران را تایید می کند. برای کسانی که Jon Prosser را نمی شناسند، این فرد یکی از معتبر ترین منابعی است که اطلاعات مربوط به محصولات جدید اپل را فاش می کند. این شخص اخیرا به توییتی که حاوی اطلاعات در مورد نسل جدید اپل واچ بود پاسخ “بله” داده بود که نوعی تاییدیه قلمداد می شود.

در این توییت ادعا شده است که اپل واچ سری ۶ دارای چیپست S6 خواهد بود و باتری آن طول عمر بیشتری خواهد داشت. در زمینه سلامتی نیز، این ساعت هوشمند جدید قابلیت هایی همچون ردیابی الگوی خواب، پالس اکسیمتر، و ابزار جدیدی به نام “شناسایی ناهنجاری های ذهنی” را ارائه می دهد. مورد آخر احتمالا بخش جدیدی از حسگر ضربان قلب است که از توانایی تشخیص علائم احتمالی افسردگی برخوردار است.

در حال حاضر این تمام اطلاعاتی است که در مورد قابلیت های جدید اپل واچ سری ۶ وجود دارد. انتظار می رود اپل طی مراسم WWDC 2020 در تابستان پیش رو جزییات بیشتری در رابطه با این ساعت هوشمند جدید ارائه دهد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا