بازی ویندوز

نسخه جدید بازی Assassin’s Creed در عصر وایکینگ ها خواهد بود

پس از پخش زنده مراسم معرفی “Assassin’s Creed: Valhalla” مشخص شد خط داستانی این نسخه جدید از فرنچایز معروف استودیو یو بی سافت در چه زمان و مکانی رخ خواهد داد.
در این بازی شما در نقش یک قاتل (Assassin) ظاهر خواهید شد که در دوران وایکینگ ها، بین سال های ۷۹۳ تا ۱۰۶۶ میلادی، به ماجراجویی می پردازد. طبق سرنخ هایی که در طول مراسم به دست آمده، انتظار رود وقایع این نسخه تقریبا با حمله وایکینگ ها به انگلستان همزمان باشد.

یو بی سافت

شرکت یو بی سافت برای معرفی “Assassin’s Creed: Valhalla” از روش جالبی استفاده کرد. در پخش زنده مراسم معرفی از طریق Photoshop Livestream نقاشی مشاهده می شود که به آرامی در حال خلق تصویر بالا است و موسیقی های خاطره انگیز از نسخه های قبلی در حال پخش شدن است. در طول پخش زنده تعداد بینندگانی که از طریق Youtube و Twitch در حال تماشای مراسم بودند حتی به بیش از ۵۰٫۰۰۰ نفر هم رسید.

دو نسخه قبلی از این فرنچایز به نام های “Odyessy” و “Origins” گیمر ها را به دوران یونان باستان و مصر باستان برده بودند. آخرین باری که خط داستانی این بازی به انگلستان کشیده شده بود، به سال ۲۰۱۵ و نسخه “Syndicate” باز می گردد که لندن را در آخرین روز های انقلاب صنعتی به تصویر می کشید.

در روز های آتی مطمئنا اطلاعات بیشتری از بازی “Assassin’s Creed: Valhalla” منتشر خواهد شد. همچنین قرار است استودیو یو بی سافت فردا اولین تریلر رسمی این بازی را منتشر کند تا طرفداران با محیط و جو بازی بیشتر آشنا شوند.

بخش بازی های کیمیانو

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا