آموزشنرم‌افزار و اپلیکیشن

چگونه به‌صورت خودکار کپشن را در استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

کپشن‌ها در اطمینان از این که ویدئوهای اینستاگرام در دسترس همه قرار می‌گیرند، نقش مهمی دارند. اما اضافه کردن کپشن توسط خودتان کمی مشکل است. اینستاگرام یک ابزار عالی دارد که می‎تواند کپشن را به‌صورت خودکار به استوری اضافه کند. در این مطلب همراه کیمیانو باشید تا نحوه انجام آن را یاد بگیرید.

ویژگی کپشن خودکار وقتی در دسترس است که در اینستاگرام ویدیو ضبط می‌کنید. در حقیقت کپشن‌ها یکی از استیکرهایی هستند که می‌توانید به استوری اضافه کنید. اینستاگرام به‌صورت خودکار متنی را که شما می‌گویید رونویسی می‌کند اما در صورت لزوم می‌توانید آن را ویرایش کنید.

ابتدا برنامه اینستاگرام را در گوشی هوشمند، آیپد یا تبلت خود باز کنید. از صفحه هوم اینستاگرام روی «Your Story» در ردیف بالا کلیک کنید یا سمت چپ صفحه را به سمت چپ بکشید تا صفحه گذاشتن استوری باز شود.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

در مرحله بعد، مطمئن شوید که در بخش «استوری» هستید، انگشت خود را روی دکمه شاتر نگه دارید تا ویدیو ضبط شود. البته برای اضافه کردن کپشن خودکار، باید صحبت کنید.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

بعد از ضبط ویدیو روی آیکون استیکر در بالای صفحه کلیک کنید.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

اکنون استیکر «کپشن» را انتخاب کنید. اگر اینستاگرام شما آپدیت نباشد ممکن است این گزینه را نبینید.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

کپشن‌ها روی صفحه نشان داده می‌شوند. می‌توانید آن‌ها را به اطراف ببرید و از بین چهار سبک متن مختلف یکی را انتخاب کنید.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

همچنین شما می‌توانید روی متن آهسته بزنید تا متن را ویرایش کرده و رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید. پس از اتمام ویرایش، روی «انجام شد» کلیک کنید.

کپشن خودکار در استوری اینستاگرام

درنهایت اگر کارتان با اضافه کردن استیکرهای دیگر و ویرایش ویدیو تمام شده است، برای افزودن به استوری خود روی «Your Story» در گوشه پایین سمت چپ کلیک کنید یا آن را با دوستان و گروه‌های خاص به اشتراک بگذارید.

به همین آسانی انجام شد. اکنون استوری اینستاگرام در دسترس کسانی است که می‌خواستید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا