اینترنت و شبکهبرنامه اندروید

مسابقات کال آف دیوتی موبایل با ۱ میلیون دلار جایزه نقدی

کال آف دیوتی، موبایل در مدت زمان کوتاهی به یکی از پرطرفدارترین بازی های دنیا تبدیل شده است، و به زودی یک تورنومنت رقابتی برای آن برگزار می شود. استودیوی Activision سازنده این بازی امروز مسابقات Call of Duty: Mobile World Championship 2020 را معرفی کرد، مسابقاتی که قرار است یک تورنومنت طولانی ورزش های الکترونیکی با بیش از مجموعا ۱ میلیون دلار جایزه به دو صورت نقدی و امکانات سفارشی بازی باشد.

مسابقات مقدماتی به صورت آنلاین از روز ۳۰ آپریل آغاز می شود و تا ۲۴ می ادامه دارد. پس از آن مسابقات اصلی با حضور افراد منتخب آغاز می شود. هنوز اطلاعات قابل توجهی از جزییات نظیر ساختار مسابقات، نحوه تقسیم جوایز، و پخش بازی ها برای طرفداران در دسترس نیست.

برای آشنایی با نحوه شرکت در مسابقات مقدماتی به این آدرس مراجعه کنید.

بازی رایگان کال آف دیوتی: موبایل سال گذشته منتشر شد و توانست با ثبت بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در همان هفته نخست به یکی از عناوین برتر تبدیل شود. بازی های مخصوص تلفن های هوشمند معمولا نقش مهمی در مسابقات و ورزش های الکترونیکی ندارند. اما چند وقتی است که عناوین مهم همچون PUBG Mobile، Clash Royal و Brawl Starsبرای ورود به این رویداد ها تلاش می کنند.

این روز ها که بسیاری از رویداد ها به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شده اند، ورزش های الکترونیکی به کار خود ادامه می دهند. اخیرا مسابقات Call of Duty League به صورت آنلاین از سر گرفته شد، و بسیاری دیگر از ورزش های الکترونیکی مهم به دنبال راه هایی برای برگشت به صحنه هستند. طبیعتا با حضور کارمندان و بازیکنان در خانه و کار کردن به صورت آنلاین بخش زیادی از فعالیت ها دوباره به حالت عادی باز می گردد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا