بازی ویندوز

اختصاص ۲۰۰ گیگ حافظه برای بازی کال آف دیوتی مدرن وارفار

طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare اخیرا از حجم زیاد این بازی شاکی شده اند. این شکایت ها از زمانی آغاز شده است که آپدیت های جدید این بازی فضای فوق العاده زیادی از هارد را اشغال کردند.

پس از انتشار آخرین آپدیت مشخص شد این بازی در تمام پلتفرم ها تقریبا ۲۰۰ گیگابایت از حافظه‌ را به خود اختصاص می دهد. از سوی دیگر نصب این آپدیت ها روی سیستم ضروری است، چرا که بدون آن ها امکان شرکت در بخش های آنلاین بازی وجود ندارد.

Call of Duty: Modern پس از نصب دو نسخه جدید آپدیت در سیستم های کامپیوتری بیش از ۱۸۰ گیگابایت از فضای هارد را اشغال می کند. این در حالی است که کنسول های PlayStation 4 و Xbox one باید ۱۸۵ گیگابایت حافظه را در اختیار این بازی قرار دهند. این دو نسخه جدید برای کامپیوتر در قالب یک بسته قابل دانلود ۳۲ گیگابایتی منتشر شده است. از سوی دیگر کاربران کنسول باید دو بسته ۱۲ و ۱۸ گیگابایتی را دانلود کنند. البته کسانی که فقط به قسمت Battle Royale بازی نیاز دارند می توانند بسته ۱۸ گیگابایتی را نادیده بگیرند.

همین حجم بالا باعث بروز مشکلات متنوع برای طرفداران این بازی شده است. به عنوان مثال بعضی از‌ کاربران مجبور شده اند سایر بازی ها و برنامه های خود را حذف کنند تا فضای مورد نیاز فراهم شود.

کال آف دیوتی مدرن وارفار

د‌ر سیستم های کامپیوتری اوضاع حتی وخیم تر است، چرا که علاوه بر فضای مورد نیاز برای نصب آپدیت لازم است فضایی به فایل دانلود شده و خارج کردن آن از حالت فشرده اختصاص داده شود.

متاسفانه استودیوی Infinity Ward به عنوان سازنده بازی همچنان قصد دارد آپدیت های جدیدی برای Modern Warfare منتشر کند. با توجه به فاصله زمانی بین این آپدیت ها، فضای مورد نیاز بازی به زودی به ۲۰۰ گیگابایت هم خواهد رسید.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا