پزشکی و سلامتعلمی

محافظ صورت اپل جهت ایمنی کارکنان و افراد جامعه راهی بازار می شود

تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، در مورد واکنش شرکت به بحران کرونا یک استراتژی جدید را در راستای سیاست شرکت تعیین کرده است ؛ و محافظ صورت اپل را راهی بازار هدف می کند .

تیم کوک در ویدئویی که در توییتر منتشر شده است ، می گوید اپل بیش از ۲۰ میلیون ماسک از طریق زنجیره تأمین جهانی خود تهیه کرده و با دولت ها همکاری می کند تا در صورت نیاز آنها را اهدا کند.

تیم کوک با به نمایش گذاشتن یکی از از این محافظ های صورت در ویدیو خود گفت:

“تلاش گسترده ای در شرکت انجام داده است که طراحان محصول را برای طراحی و تولید محافظهای صورت برای کارمندان بهداشت گرد هم بیاورد.”

اپل همچنین یک حمایت ویژه برای مواجهه جهانی به کرونا را آماده کرده است.

” ما اکنون بیش از ۲۰ میلیون ماسک را از طریق زنجیره تأمین کننده مان تهیه کرده ایم.

تیم های طراحی ، مهندسی ما نیز در زمینه تهیه ، تولید محافظهای صورت برای کارمندان پزشکی کار می کنند. “

محافظ صورت اپل
محافظ صورت اپل

تیم کوک همچنین می گوید:

اولین محموله ما طی هفته گذشته به بیمارستان های کایزر در دره سانتا کلارا تحویل داده شد و بازخورد پزشکان بسیار مثبت بوده است.

این بسته ها شامل صد عدد در هر جعبه هستند که هر محافظ در کمتر از دو دقیقه مونتاژ شده و کاملاً قابل تنظیم می باشند ؛ ما در ایالات متحده و چین همچنان در حال تهیه مواد و تولید هستیم.

اپل همچنین قصد دارد هر هفته یک میلیون ماسک محافظ دیگر نیز ارسال کند ؛ این شرکت تاکنون در تلاش بوده است تا آنها را در سراسر ایالات متحده توزیع کند ، اما اکنون قصد دارد به زودی در جاهای دیگر نیز آنرا گسترش دهد.

تیم کوک می گوید:

تمرکز ما روی راه های منحصر به فردی است که اپل می تواند به آنها کمک کند و نیازهای اساسی مراقبین را فوراً و در مقیاسی که شرایط نیاز داشته باشد برآورده سازد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا