آموزشتلفن هوشمند / تبلت

آپدیت کردن آیتونز در ویندوز ۱۰ – آپدیت iTunes در ویندوز

نرم افزار آیتونز به کاربران محصولات اپل اجازه می دهد موزیک، ویدیو، عکس، پادکست و … موجود در دستگاه های خود را به شکل یکپارچه مدیریت کنند، اما این نرم افزار ممکن است دچار نقص فنی شود و هنگام اجرای عملیات های مختلف ارور دهد؛ در چنین مواقعی معمولا آپدیت کردن آن به نسخه های جدید می تواند مشکل را حل کند.

علاوه بر آن، آپدیت های جدید آیتونز از قابلیت های بیشتری برخوردار هستند و امکانات متنوع تری در زمینه امنیت (مقابله با ویروس ها و بدافزار ها) ارائه می دهند. ما در این مقاله قصد داریم مراحل آپدیت کردن اپلیکیشن آیتونز را برای کاربران ویندوز ۱۰ شرح دهید.

چگونه نرم افزار آیتونز را در ویندوز ۱۰ آپدیت کنیم؟

نرم افزار آیتونز مانند بسیاری از اپلیکیشن های دیگر بلافاصله پس از منتشر شدن آپدیت های جدید نوتیفیکیشنی ارسال می کند که در آن از شما خواسته می شود نسخه جدید را نصب کنید.

اما اگر به هر دلیلی این پیام را دریافت نکردید یا به آن پاسخ ندادید، هنوز هم امکان آپدیت کردن iTunes به صورت دستی نیز وجود دارد. به این منظور ایتدا نرم افزار را باز کنید، روی گزینه “Help” در نوار منوی بالای پنجره کلیک کنید، سپس گزینه “Check fpr Updates” را از زیرمنویی که باز می شود انتخاب کنید.

در ادامه پنجره مربوط به نصب آپدیت باز شده و فرایند به روزرسانی آیتونز آغاز می شود.

در پایان، زمانی که آپدیت جدید کاملا نصب شد، آیتونز را ریستارت کنید.

آپدیت آیتونز

نکته: قبل از اقدام به نصب آپدیت iTunes مطمئن شوید که حداقل ۴۰۰ مگابایت فضا در درایوی که نرم افزار روی آن نصب شده است وجود داشته باشد. در غیر این صورت عملیات به روز رسانی iTunes موفقیت آمیز نخواهد بود.

اگر در طول نصب آپدیت جدید iTunes به صورت دستی با مشکل مواجه شدید و عملیات به پایان نرسید، می توانید از ابزار مخصوص به روز رسانی محصولات اپل کمک بگیرید.

این نرم افزار هنگام نصب iTunes به صورت خودکار روی سیستم شما نصب می شود، و هر هفته آپدیت های جدید را به شما معرفی می کند.

برای دسترسی به این نرم افزار کافیست عبارت “Apple Software Update” را در باکس سرچ نوار استارت ویندوز ۱۰ جستجو کنید.

در منوی که باز می شود روی گزینه با همین نام کلیک کنید تا نرم افزار باز شود و لیست آپدیت های موجود را در اختیار شما قرار دهد. سپس آپدیت مربوط به آیتونز را انتخاب کنید و روی دکمه “Install” کلیک کنید.

حالا صبر کنید تا فرایند نصب آپدیت جدید به پایان برسد و پس از آیتونز را ریستارت کنید.

آپدیت آیتونز

اگر با استفاده از دو روش بالا نتوانستید آیتونز را به روز رسانی کنید، تنها راه حذف کردن این نرم افزار و نصب جدیدترین نسخه آن است.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا