پوشیدنی هاگجت

آنچه در مورد مدل جدید ساعت هوشمند سامسونگ گلگسی واچ می دانیم

مدت هاست که کاربران منتظر عرضه نسل جدید ساعت هوشمند گلگسی واچ هستند اما هنوز سامسونگ اظهار نظر مشخصی در این رابطه نداشته است. با این وجود، اطلاعات تازه ای در رابطه با این گجت منتشر شده است که تغییرات مهمی از جمله انتخاب نامی متفاوت را نشان می دهند.

به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد مدل جدید ساعت هوشمند خود را با نام Galaxy Watch 3 معرفی کند، و این یعنی خبری از Galaxy Watch 2 نخواهد بود. علاوه بر آن، نسل بعدی گلکسی واچ دارای قابلیت های جدیدی خواهد بود و در سایز های مختلف عرضه خواهد شد.

طبق آنچه که از گواهی نامه ثبت شده برای گلکسی واچ جدید در آژانس NBTC به دست آمده است، سامسونگ نام Galaxy Watch 3 را برای ساعت هوشمند بعدی خود انتخاب کرده است. با توجه به اینکه انتظار می رفت این مدل Galaxy Watch 2 نامیده شود، سامسونگ با تغییر نام تلاش کرده است تا از تداخل این مدل جدید با Galaxy Watch Active 2 موجود در بازار جلوگیری کند.

همچنین انتخاب عدد ۳ در انتهای این نام به کاربران القا می کند که این مدل د واقع نسل جدید و کاملا متفاوت سری گلکسی واچ است. در گذشته نیز سامسونگ تغییرات ناگهانی در نام دستگاه های جدید خود داده بود.

به عنوان مثال در همین سال نام پرچم دار جدید تلفن های هوشمند این برند پس از گلکسی اس ۱۰ به گلکسی اس ۲۰ تغییر پیدا کرد.

گواهی نامه مذکور نشان می دهد گلگسی واچ ۳ در دو سایز ۴۱ و ۴۵ میلی متری عرضه خواهد شد که کمی کوچکتر از سایز های ۴۲ و ۴۶ میلی متری گلگسی واچ فعلی است. علاوه بر آن، ظاهرا بزل فیزیکی متحرک که در مدل گلکسی واچ اکتیو ۲ حذف شده بود دوباره به گلگسی واچ ۳ اضافه خواهد شد.
از دیگر مشخصات گلکسی واچ ۳ می توان به صفحه نمایش Gorilla Glass DX، سیستم GPS داخلی، ۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی، و مقاومت در برابر نفوذ آب با درجه ۵ATM اشاره کرد. این مدل همچنین قابلیت نظارت بر فشار خون که در گلکسی واچ ۲ معرفی شده بود را ارائه خواهد کرد، و به احتمال زیاد باتری بزرگتری در مقایسه با مدل های قبلی خواهد داشت.
در مجموع می توان گفت Galaxy Watch 3 با این مشخصات می تواند رقیبی شایسته برای Apple Watch 6 باشد. جالب است بدانید ساعت هوشمند بعدی شرکت اپل امکانات پیشرفته ای همچون قابلیت ردیابی خواب، تعیین سطح اکسیژن خون، و شناسایی حملات روانی ناشی از استرس و نگرانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

گلکسی واچ ۳ ممکن است در ماه آگوست به همراه تلفن های هوشمند گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ رونمایی شود. در این صورت، طی ماه های آینده و به خصوص پس از عرضه اپل واچ ۶ در ماه سپتامبر شاهد رقابت تنگاتنگ این دو ساعت هوشمند خواهیم بود.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا