موبایل

کارشناسان سایت DxOMark روی زیاد خوشی به دوربین گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا نشان ندادند

جدیدترین گوشی که مورد بررسی تیم کارشناسی DxOMark قرار گرفته گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا سامسونگ است که توانست مجموعا امتیاز ۱۲۱ را به دست آورد.

این امتیاز، هیولای سامسونگ را در جایگاه دهم این سایت از نظر بهترین دوربین عکاسی قرار می‌دهد و امتیاز آن در مقایسه با گلکسی اس ۲۰ اولترا تنها یکی کمتر است.

با آن که مجموعه دوربین این گوشی کاربردی و متنوع است، ولی مشکلات آشکاری مانند زوم نامتناقض، پارازیت آشکار زمان عکاسی در شب و همچنین وقفه‌هایی در فوکوس خودکار دیده می‌شود.

سخت‌افزار دوربین گوشی نوت ۲۰ اولترا تقریبا با اس ۲۰ اولترا با توجه به استفاده از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسل با حسگر ۱/۱.۳۳ اینچی که تصاویر نهایی را ۲۰ مگاپیکسل می‌گیرد، مشترک است.

کارشناسان سایت DxOMark روی زیاد خوشی به دوربین گوشی گلکسی نوت 20 اولترا نشان ندادند.

در کنار این دوربین یک حسگر ۱۲۰ میلی‌متری ۱۲ مگاپیکسلی تله‌فوتو یک دوربین ۱۲ مگاپیکسل فوق عریض نیز قرار می‌گیرد.

تیم کارشناسی DxOMark از عملکرد عالی دوربین با لنز عریض و فوق عریض این گوشی با بازتولید عالی رنگ، نوردهی دقیق و فوکوس خودکار سریع با تحسین یاد کردند.

تصاویر پرتره نیز بی‌عیب بودند و تقریبا در سطح تصاویر دوربین اس ۲۰ اولترا قرار می‌گیرند. نتایج دوربین تله‌فوتو با توجه به افت قابل توجه جزئیات پس از زوم ۴ برابر، زیاد هیجان‌انگیز نبوده است.

تصاویری که نوت اولترای سامسونگ در شب می‌گیرد نوردهی قابل قبول، حفظ جزئیات و رنگ بسیار خوب داشتند.

کارشناسان سایت DxOMark روی زیاد خوشی به دوربین گوشی گلکسی نوت 20 اولترا نشان ندادند.

این گوشی برای ضبط فیلم‌های ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه عالی است، گرچه از این نظر در جایگاهی کمی پایین‌تر از سایر پرچم‌دارها مانند گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا، Mi 10 اولترا شیائومی و آیفون ۱۱ پرو مکس قرار می‌گیرد

 

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا