استارتاپبازی ویندوزکسب و کار

لغو نمایشگاه Gamescom با شدت گرفتن ویروس کرونا در جهان

اتفاقی که انتظار آن را داشتیم بالاخره رخ داد؛ پس از لغو شدن نمایشگاه های GDC، E3، و EGX Rezzed، برگزاری Gamescom حتی با وجود اینکه به اواخر ماه آگوست موکول شده بود، تقریبا غیر ممکن می رسید؛ سرانجام امروز به طور رسمی خبر لغو نمایشگاه Gamescom نیز اعلام شد؛ دلیل قطعی آن به خاطر ویروس کرونا می باشد

در توییتی منتشر شده توسط GamesWirtschaft اعلام می شود دولت آلمان قانون منع رفت و آمد و گردهمایی های بیش از تعداد مشخص شده را تا تاریخ ۳۱ آگوست تمدید کرده است و با توجه به وضعیت ویروس کرونا ممکن است پس از آن نیز ادامه داشته باشد. بنابراین نمایشگاه Gamescom که به ۲۵ ام تا ۲۹ ام آگوست (۴ تا ۸ شهریور) موکول شده بود، بار دیگر تحت تاثیر قرار می گیرد.

همین موضوع باعث شد مسئولین برگزاری Gamescom در قالب توییتی به طور رسمی اعلام کنند این نمایشگاه لغو شده است. متن توییت به شرح زیر است:

متاسفانه نمایشگاه Gamescom امسال تحت هیچ شرایطی به طور فیزیکی در شهر کلن – آلمان برگزار نخواهد شد.

همانند بسیاری از علاقه مندان به بازی ها ویدیویی، ما نیز غمگین هستیم؛ به عنوان تیم برگزاری Gamescom ، ماه ها در تلاش برای برگزاری نمایشگاهی فوق العاده بودیم و می دانیم که غرفه داران نیز به اندازه ما زحمت کشیده بودند.

اما حالا کاملا واضح است که به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا ، باید اتحاد خود را حفظ کنیم ؛ این بدین معناست که برای سلامتی یکدیگر اهمیت قائل شویم و به هر نحوی ریسک ابتلا به این ویروس را کاهش دهیم.

در حال حاضر با تمام قوا در حال برنامه ریزی برای Gamescom دیجیتال هستیم.

این نمایشگاه بزرگترین رویداد صنعت بازی های رایانه ای در دنیا محسوب می شود و امسال نیز باید در این جایگاه ظاهر شود.

از همین الان به شما وعده می دهیم در واپسین روزهای ماه آگوست در کنار یکدیگر و میلیون ها گیمیر از سرتاسر دنیا بهترین بازی ها را در این نمایشگاه، هر چند به شکل دیجیتال، جشن خواهیم گرفت.

چرا که تنها یک واقعیت وجود دارد: Gamescom امسال هم قلب صنعت بازی های رایانه ای هست، و خواهد بود.

اخباری تکمیلی در این رابطه منتشر خواهد شد. تا آن زمان مراقب سلامتی خود باشید.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا