اپلیکیشن آیفونبرنامه اندرویدنرم‌افزار و اپلیکیشن

امکانات جدید اپلیکیشن تماس ویدیویی گوگل دو Google Duo

به نظر می رسد گوگل در این روز های خانه نشینی و قرنطینه برنامه ویژه ای برای اپلیکیشن تماس ویدیویی گوگل دو Google Duo دارد. اخیرا آپدیت هایی برای این اپلیکیشن منتشر شده است که شامل بهبود هایی در قسمت چت و همچنین اضافه شدن حالت خانواده می شود. علاوه بر آن، در طول تماس های ویدیویی امکان استفاده از جلوه های بصری به کمک فناوری واقعیت افزوده فراهم شده است تا تجربه ای لذت بخش و تا حدودی سرگرم کننده از مکالمه با دوستان و آشنایان رقم بخورد. رابط کاربری نیز دستخوش تغییراتی شده است و در آن دکمه های قطع تماس و صدا مخفی شده اند تا به صورت اتفاقی و ناخواسته به مکالمه ها پایان داده نشود.

لازم به ذکر است که جلوه های تصویر و ماسک های گوناگون فعلا برای تماس های ویدیویی گوگل دو Duo تک نفره در نظر گرفته شده است و در طول هفته جاری به اپلیکیشن های هر دو سیستم عامل Android و iOS اضافه خواهد شد.

همچنین قرار است در طول چند هفته آینده قابلیت برقراری تماس های ویدیویی گروهی به نسخه وب گوگل دو Google Duo اضافه شود. البته این آپشن جدید فقط روی مرورگر کروم قابل اجرا خواهد بود. خوشبختانه پیش بینی می شود نحوه راه اندازی تماس های گروهی در گوگل دو Google Duo آسان باشد و همچون بسیاری از سرویس های مشابه، امکان دعوت از سایر افرادی که دارای حساب کاربری هستند از طریق ارسال لینک وجود دارد.

با وجود اینکه گوگل هنوز گوگل دو Duo را به عنوان رقیبی جدی برای Google Meet و Zoom معرفی نکرده است، اما با اضافه شدن امکانات جدید می توان در بسیاری از زمینه ها همچون تماس های کاری و برقرار ارتباط با دوستان روی آن حساب کرد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا