اپلیکیشن آیفوننرم‌افزار و اپلیکیشن

به کمک انواع بازی آیفون ساعت‌ها سرگرم شوید . با کیمیانو همراه باشید

امروزه اکثر موبایل‌ها تبدیل به کنسول‌های دستی قدرتمندی شدند و می‌توانیم هر نوع بازی را که به ذهن خطور می‌کند در موبایل خود داشته باشیم. آیفون بدون شک تحولی در بازی‌های موبایل ایجاد کرده است و هر روز بازی‌های مهیج‌تری وارد بازار می‌کند.

در این مطلب کیمیانو به معرفی چند بازی آیفون می‌پردازیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

بازی End of Days: Survival

بازی آیفون

نحوه این بازی بسیار ساده است، برای پیش رفتن در داستان و رویداد‌های بازی، بازیکنان باید (به سمت چپ یا راست صفحه خودشان) کارت بکشند.

هر تصمیم می‌تواند تأثیر منفی یا مثبتی روی ۴ منبع بهداشت، سلاح، زره پوش و لوازم شما داشته باشد که برای بقای بازیکن در طول بازی ضروری هستند.

بنابراین هدف و چالش بازی این است که بازیکنان باید تصمیمات دقیق و حساب شده‌ای بگیرند تا در عین حال که بازی را پیش می‌برند میزان منابع خود را بالا نگه دارند تا کشته نشوند.

برخلاف بازی‌های معمول کارتی، این بازی به کمک شوخ طبعی، کنجکاوی و ترس بازیکنان را درگیر خود می‌کند.

در بعضی از کارت‌ها در پاسخ به تصمیمات بازیکنان جملات خنده‌دار وجود دارد، در حالی که کارت‌های دیگر حاوی توصیفاتی مرموز و ترسناک از وقایع ناشناخته، دشمنان و هیولاها هستند که هر بازیکن را به کشف بیشتر بازی ترغیب می‌کنند.

بازی Endless Cards

بازی آیفون

Endless cards یک بازی خزنده سیاه چال و مبتنی بر کارت است که توسط «کریستف کویارد» طراحی و منتشر شده است.

در این بازی بازیکنان باید بیشترین غنیمت ممکن را در یک سیاه چال بی انتها جمع‌آوری کنند و در عین حال در برابر هیولا یا موجودات بی‌شماری که به طور تصادفی در سراسر مرحله ظاهر می‌شوند، از خود محافظت کنند.

شکل کلی این بازی آیفون شبیه به بازی‌های کارتی معمولی است و در یک شبکه دوبعدی ساده اتفاق می‌افتد که در آن هیولاها، وسایل، غنیمت‌ها و شخصیت‌های بازیکنان همه توسط کارت‌های رنگی با طرح های متمایز نشان داده می‌شوند.

بازیکنان برای شروع حرکت در یک جهت خاص یا تعامل با کارت‌هایی که در مجاورت آن‌ها هستند باید «کارت شخصیت» خود را بکشند.

سپس بازیکنان بسته به کارتی که با آن روبرو شده اند سلامت، زره پوش و غنیمت را از دست می دهند یا به دست می آورند.

بازی Subscribe to My Adventure

بازی آیفون

این بازی کاملا جدید و برای سیستم عامل اندروید است که اخیرا توسط استودیو Gamtropy توسعه و منتشر شده است.

این بازی از زمان انتشار خود، به لطف فضای منحصر به فردی که دارد توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد نه تنها یک ماجراجوی معمولی، بلکه یک سلبریتی مشهور شبکه اجتماعی در دنیایی خاص و فانتزی باشند.

در این بازی آیفون بازیکنان در دنیای خیالی به نام «Ohfly» نقش ماجراجویان جدیدی را بازی می کنند. برخلاف سایر بازی‌های «نقش آفرینی» که صرفا باید به جنگ هیولاها بروید تا وارد قسمت بعدی داستان شوید، در این بازی بازیکنان از «Halbook» که یک پلتفرم رسانه اجتماعی خیالی است برای انتشار همه ماجراهای خود برای مردم «Ohfly» استفاده خواهند کرد.

در ادامه بازیکنان درآمد کسب می‌کنند، به فالوورهای آن‌ها اضافه می‌شود و شخصیت خود را ارتقا می‌دهند. لازم به ذکر است که این بازی ویژگی‌های شبکه های اجتماعی واقعی را به خوبی بازسازی کرده است و بازیکنان را با شخصیت‌ها و اتفاقاتی که واقعی، باورکردنی و جالب هستند آشنا می‌کند.

بازی Kingdom Rush Vengeance

بازی آیفون

این بازی آیفون جدیدترین سری از سری بازی‌های برج دفاعی موبایل است. مانند روند همیشگی این نوع بازی‌ها، در ابتدا باید با استفاده از منابع، برج‌هایی را که دشمنان از آن‌ها وارد می‌شوند بخرید و اجازه ندهید که تعداد زیادی از آن‌ها به هدف خود برسند، وگرنه شکست می‌خورید و باید دوباره بازی کنید.

پیچیدگی بازی، حداقل از نظر داستانی، این است که شما شخصیت بد بازی هستید. «vez’nan» جادوگری است که طاقتش تمام شده است و حالا قصد دارد برای انتقام حمله کند.

این بازی به دلیل مراحل متنوع و استراتژی‌هایی که قهرمانان آن برای گسترش قلمرو خود یا آزاد کردن نیروهای خاص‌شان استفاده می‌کنند، بسیار جذاب است.

بازی Exploding Kittens

بازی آیفون

Exploding kittens یکی از بازی‌های مهیج آیفون است. بازیکنان به نوبت کارتی بر می‌دارند و اگر کارت بچه گربه در حال انفجار را بردارند، باید سعی کنند آن را خنثی کنند یا به طور غیرمنتظره از بازی خارج شوند.

کارت‌های اکشن تعیین کننده استراتژی این بازی آیفون هستند. با داشتن آن‌ها می‌توانید دزدکی به میز بازی نگاه کنید، از یک دور بازی بگذرید، از حریف کارت بدزدید و سپس آن را از پایین میز بردارید «انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده است»

بازی Warbits

بازی آیفون

طرفداران شرکت بزرگ نینتندو احتمالا به این فکر افتادند که چرا بازی «Superb Advance Wars» هنوز برای آیپد منتشر نشده است، ولی با خوشحالی باید بگوییم Warbits این کمبود را جبران کرده است و کاربران آیپد نیز می‌توانند از آن لذت ببرند.

هرچند این بازی از استراتژی «نوبت محور» شرکت نینتندو الهام گرفته شده است، اما تقلیدی از آن نیست.

این بازی آیفون، چالش‌های ذهنی بسیاری ارائه می‌دهد نحوه بازی به این شکل است که شما با رهبری کردن سربازان خود و کار با ۱۶ یگان مختلف می‌توانید در چندین میدان جنگ پیروز شوید.

اگر بتوانید نبرد ۲۰ ماموریتی را به پایان برسانید در این بازی ماهر می‌شوید و می‌توانید بازیکنان دیگر را به صورت آنلاین، در هر جای نقشه بازی شکست دهید.

بازی Crying Suns

بازی آیفون

این بازی آیفون، ماجراجویانه، داستان محور و با مضمون اکتشاف و مدیریت منابع است. Crying suns توسط استودیوی بازی‌های مستقل «Alt Shift» ساخته شده است.

بازیکنان باید کنترل «Admiral Ellys Idaho» به دست بگیرند، بتوانند دلایل نابودی یک امپراتوری کهکشانی عظیم را کشف کنند و آن را دوباره به قدرت برسانند تا امپراتوری به شکوه سابق برگردد.

بازیکنان می‌توانند طی هر ماجراجویی جدید از چندین بخش حاوی سیستم هزار ستاره‌ای عبور کنند. هر سیستم ستاره ای، یک یا چند سیاره، رویداد و ایستگاه دارد که بازیکن می‌تواند از آن‌‌ها بازدید کند.

اکثر رویدادها شامل شخصیت‌ها یا موقعیت های منحصر به فردی هستند که بازیکن باید برای هرکدام راهی مناسب انتخاب کند تا منجر به نتیجه مثبت شود.

بازی Maze Machina

بازی آیفون

این بازی آیفون شما را موشی در یک هزارتو می‌داند اما متاسفانه پنیری درکار نیست.

هدف بازی رسیدن به یک کلید و بعد یک خروجی است. همان طور که انگشتتان را برای حرکت در صفحه می‌کشید، هر چیز دیگری که روی صفحه قرار دارد نیز از الگو حرکت شما پیروی می‌کند.

بنابراین باید با استراتژی مناسب مسیری طراحی کنید تا بدون این که توسط ربات‌های کوچک یا بمب ها کشته شوید، به هدف خود برسید.

هر بازی آن مثل یک چالش جدید با ترکیبات بی‌نهایت است. می‌توان گفت بازی کردن آن ساده اما حرفه‌ای شدن در آن بسیار سخت است.

بازی Peak’s Edge

بازی آیفون

Peak’s Edge جدیدترین بازی در سبک «Roguelike» است که در سیستم عامل‌های موبایل اندروید و iOS در دسترس است. این بازی توسط Kenny Sun ساخته و منتشر شده است و علاوه بر ویژگی‌های معمول یک بازی روگ‌لایکی، استراتژی نوبت محور نیز دارد.

این بازی آیفون بسیار ساده، شامل بازیکنانی است که یک هرم ۳ طرفه‌ای را کنترل می‌کنند و این هرم می‌تواند روی یک شبکه شش ضلعی در هر جهتی حرکت کند.

هدف هر بازیکن یافتن خروجی مشخص شده روی شبکه در هر مرحله است تا با آن به مرحله بعدی بروند.

بازیکنان می‌توانند علاوه بر باز کردن قفل و استفاده از «مهارت‌های ویژه» که به‌ عنوان پاداش شکست دادن دشمنان به دست می‌آورند، با پیدا کردن و پوشیدن «زره ویژه» که حاوی قدرت‌های منحصر به فردی است از دشمنان دوری کنند یا آن‌ها را شکست بدهند.

لذت بخش‌ترین ویژگی Peak’s Edge این است که بازیکنان می‌توانند علاوه بر کسب چندین «مهارت ویژه» با شکست دادن دشمنان درون بازی، در یک لحظه تا ۴ نوع «زره ویژه» را به‌دست آورند.

از آن جایی که بازی دارای مهارت‌های بسیار متنوعی (بیش از ۲۵) و توانایی (بیش از ۳۰) است، بازیکنان با آزمایش انواع مختلف زره پوش و مهارت‌هایی که در طول بازی با آن‌ها روبرو می‌شوند، لذت زیادی خواهند برد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا