آموزشاینترنت و وبتلفن هوشمند / تبلت

آموزش ذخیره وبسایت به عنوان اپلیکیشن اندروید در صفحه اول گوشی

نسخه های اندرویدی گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس به شما اجازه می دهند وبسایت ها و اپلیکیشنی های وبی پرکاربرد خود را در صفحه اصلی گوشی ذخیره کنید تا در مواقع مورد نیاز سریعا به آن ها دسترسی داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم نحوه ذخیره سازی وبسایت های مختلف به عنوان اپلیکیشن را برای دستگاه های مجهز به سیستم عامل اندروید آموزش دهیم.

چگونه وبسایت را به صفحه اصلی گوشی اندرویدی اضافه کنیم؟ (گوگل کروم)

ابتدا وبسایت مورد نظر خود را در مرورگر کروم نصب شده روی گوشی اندرویدی باز کنید. پس از اینکه وبسایت کاملا بارگذاری شد، روی آیکن سه نقطه گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش ضربه زده و وارد منوی تنظیمات (Setting) مرورگر شوید.

گوشی

سپس روی گزینه “Add to Home Screen” را انتخاب کنید.

گوگل کروم

در صفحه جدیدی که باز می شود پیش نمایشی از آیکن وبسایت نشان داده می شود. در همین صفحه روی دکمه “Add Automatically” ضربه بزنید تا آیکن وبسایت به فضای خالی موجود در صفحه اصلی اندروید اضافه شود. پس از آن می توانید آیکن را با نگه داشتن انگشت روی آن و درگ کردن به مکان مورد نظر خود انتقال دهید.

فایرفاکس

نحوه اضافه کرده اپلیکیشن وبسایت به صفحه اصلی اندروید (فایرفاکس)

در مرورگر فایرفاکس نصب شده روی سیستم عامل اندروید آدرس وبسایت مورد نظر را وارد کرده و صبر کنید تا کاملا بارگذاری شود. سپس انگشت خود را روی آدرس وبسایت در نوار آدرس مرورگر نگه دارید تا منویی به صورت پاپ آپ ظاهر شود. در این منو گزینه “Add Page Shortcut” را انتخاب کنید.

گوشی

در ادامه پنجره جدیدی باز می شود که در آن پی نمایشی از آیکن وبسایت نشان داده شده است. در این صفحه روی دکمه “Add Automatically” کلیک کنید تا آیکن وبسایت به صفحه اصلی دستگاه اضافه شود. برای تغییر مکان این آیکن نیز کافیست انگشت خود را روی آن نگه داشته و آن را به موقعیتی دیگر انتقال دهید.

گوشی فایرفاکس گوگل کروم اندروید

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا