آموزشتلفن هوشمند / تبلت

آموزش تصویری و گام به گام اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام

اضافه کردن موزیک به استوری اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای ارائه محتوای جذاب در این شبکه اجتماعی است. 

یک آهنگ مربوط به تصویر استوری می تواند مخاطبین شما را به وجد بیاورد و آن ها را ترغیب کند تا با دیدن استوری های دیگر شما باعث افزایش بازدید ها شوند. ما در این مقاله نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری را بررسی خواهیم کرد.

خوشبختانه اینستاگرام آرشیو پرباری از آهنگ های قدیمی و به روز دارد که شما می توانید از بین آن ها یکی را برای اضافه کردن به استوری انتخاب کنید. نحوه اضافه کردن موزیک به استوری هیچ تفاوتی با درج استیکر یا ساخت نظرسنجی ندارد. شما می توانید از مطب چگونه در اینستاگرام اقدام به اشتراک گذاری ، استوری ها بگذاریم؟ نیز برای استفاده بهینه از اینستاگران نیز بهره ببرید.

چگونه آهنگ به استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

در گام اول، اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود و نصب نمایید سپس آن را در دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید یا iOS باز کنید. سپس وارد قسمت تهیه استوری شوید.

حالا تصویر، ویدیو، متن، استیکر و … را به استوری اضافه کنید. در ضمن مهم نیست چه حالتی از استوری را انتخاب می کنید، امکان اضافه کردن موزیک به تمام آن ها فراهم شده است.

پس از تکمیل فرایند تهیه و ویرایش استوری و درست قبل از منتشر کردن آن انگشت خود را روی صفحه نمایش به سمت بالا بکشید. در ادامه لیستی از امکانات و طرح های قابل درج در استوری در اختیار شما قرار می گیرد.

موزیک استوری اینستاگرام

در میان گزینه های این لیست “Music” را انتخاب کنید.

موزیک استوری اینستاگرام

سپس از میان موزیک های محبوب یکی را انتخاب کنید، یا با استفاده از نوار سرچ به جستجوی آهنگ مورد نظر خود بپردازید. زمانی که آهنگ مناسب را پیدا کردید، روی عنوان آن ضربه بزنید تا به استوری اضافه شود.

موزیک استوری اینستاگرام

در این مرحله با ابزار ویرایش موزیک روبرو خواهید شد. با توجه به سیاست های اینستاگرام ممکن است به تمام طول آهنگ یا فقط قسمتی از آن برای اضافه کردن به استوری دسترسی داشته باشد.

اول از همه باید تعیین کنید چه قسمتی از آهنگ به استوری اضافه شود.

موزیک استوری اینستاگرام

قسمت انتخاب شده از آهنگ باید بین ۵ تا ۱۵ ثانیه باشد.

پس از آنباید استایل پخش موزیک را انتخاب کنید.

موزیک استوری اینستاگرام

در قسمت بالای ابزار ویرایش آهنگ استایل های مختلفی برای نشان دادن متن آن وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

موزیک استوری اینستاگرام

دو گزینه آخر در لیست استایل های موجود کاور آرت (تصویر رسمی آهنگ) و جزییات آن را نشان می دهند.

موزیک استوری اینستاگرام

زمانی که مشخص شد چه قسمتی از آهنگ به استوری اضافه شود و شما استایل مورد نظر خود را انتخاب کردید، روی دکمه “Done” ضربه بزنید.

موزیک استوری اینستاگرام

حالا می توانید سایز و محل قرار گیری متن آهنگ و تصویر آن را در استوری تغییر دهید.

موزیک استوری اینستاگرام

در نهایت، وقتی که همه چیز آماده بود، برای منتشر کردن استوری دکمه “Your Story” را لمس کنید. حالا شما توانستید موزیک استوری اینستاگرام را فعال کنید.

موزیک استوری اینستاگرام

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا