آموزشاپلیکیشن آیفون

حذف خودکار پیامک در آیفون: چگونه پیام‌های قدیمی را در آیفون حذف کنیم؟

حذف خودکار پیامک در آیفون یک راهکار مهم برای خالی نگه داشتن فضای آیکلاد است. چون به‌طور پیش فرض، آیفون و آیپد هر پیامک و پیام iMessage را که برای شما فرستاده می‌شود ذخیره می‌کنند.

در نتیجه، تا سال‌ها پیام‌های شما روی آیکلاد همگام خواهد شد، تا آخر عمر با شما همراه هستند و فضای قابل توجه ارزشمندی را اشغال می‌کنند. خوشبختانه، راهی برای حذف خودکار پیامک در آیفون وجود دارد. در این مطلب به شما می‌گوییم چگونه این کار را انجام دهید. پس تا انتها با کیمیانو باشید.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

ابتدا بخش «تنظیمات» را در آیفون یا آیپد باز کنید.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

در «تنظیمات»، روی گزینه «پیام‌ها» آهسته بزنید.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

در بخش «پیام‌ها» صفحه را به پایین بکشید و روی «نگه داشتن پیام‌ها» آهسته بزنید.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

به طور پیش فرض، قسمت پیام‌ها طوری تنظیم شده است تا پیامک‌ها و پیام‌های اپلیکیشن iMessage شما را برای همیشه نگه دارد. بسته به مدت زمانی که می‌خواهید پیام‌های قدیمی خود را نگه دارید روی «۳۰ روز» یا «۱ سال» آهسته بزنید.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

پس از انتخاب کردن «۳۰ روز» یا «۱ سال»، یک پنجره برای شما باز می‌شود که می‌پرسد آیا می‌خواهید همه پیام‌های قدیمی‌تر از مدت زمانی را که انتخاب کرده‌اید حذف کنید. اگر مطمئن هستید، روی «حذف» آهسته بزنید.

  • هشدار: پس از انتخاب کردن گزینه حذف، آیفون بر اساس انتخابی که کرده‌اید به طور خودکار تمام پیام‌های قبل از ۱ سال یا ۳۰ روز را حذف می‌کند و هیچ راهی برای برگرداندن آن‌ها وجود ندارد.

نحوه حذف خودکار پیامک در آیفون

پس از آن، از تنظیمات خارج شوید. از حالا به بعد با توجه به گزینه انتخابی شما حذف خودکار پیامک در آیفون، هر ۳۰ روز یا ۱ سال به‌طور خودکار انجام می‌شود. حالا با خوشحالی پیامک بفرستید!

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا