آموزشاینترنت و شبکهفناورینرم‌افزار و اپلیکیشن

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام : ظاهر پروفایل خود را زیباتر کنید

آیا می‌دانید که عکس پروفایل شما در اینستاگرام به نوعی حس و حال شما را بیان می‌کند و شاید اولین چیزی باشد که دیگران می‌توانند آن را مشاهده کنند و تصمیم به دنبال کردن یا نکردن شما بگیرند. اگر شما برای پروفایل اینستاگرام خود یک عکس گذاشته‌اید اما به هر دلیل از آن راضی نیستید، خبر خوب این است که می‌توانید آن را تغییر دهید. البته به‌طور کلی سعی کنید زیاد عکس پروفایل خود را در اینستاگرام تغییر ندهید، چرا که بیشتر افراد شاید شما را تنها با همان تصویر بشناسند. بنابراین پیدا کردنتان با مشکل روبرو خواهد شد. حال اگر واقعا تمایل دارید تغییر عکس پروفایل اینستا خود را انجام دهید تا انتهای مطلب همراه کیمیانو باشید.

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام

مرحله ۱: به پروفایل خود بروید و روی بخش Edit Profile یا ویرایش پروفایل در کنار نام کاربری خود کلیک کنید.

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام ظاهر پروفایل خود را زیباتر کنید

مرحله ۲: روی پیوند Change Profile Photo در زیر نام کاربری خود کلیک کنید.

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام ظاهر پروفایل خود را زیباتر کنید

در این قسمت از شما سوال می‌شود که آیا می‌خواهید عکس جدیدی برای این قسمت بارگزاری کنید یا تمایل دارید عکس فعلی را نیز پاک کنید. برای تغییر عکس پروفایل اینستا گزینه اول را انتخاب کنید.

نحوه تغییر عکس پروفایل اینستاگرام ظاهر پروفایل خود را زیباتر کنید

مرحله ۳: به عنوان مرحله آخر، یک تصویر جدید برای پروفایل خود انتخاب کنید. پس از ثبت آن، تصویر جدید در صفحه پروفایل شما ظاهر خواهد شد.

این نکته را به خاطر داشته باشید که در مدت ۱۴ روز نمی‌توانید بیشتر از دو بار عکس پروفایل خود را تغییر دهید، بنابراین هنگام کار با آن مطمئن شوید که از عکس انتخابی خود راضی هستید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
skedsocial.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا