آموزشفناورینرم‌افزار و اپلیکیشن

نحوه تغییر عکس استیم : چطور عکس متفاوتی برای پروفایل خود داشته باشید ؟

اگر در استیم یک بازیکن معمولی هستید، ممکن است بخواهید بخشی از ویژگی‌های شخصیتی خود را در پروفایل عمومیتان وارد کنید. یک روش خوب برای انجام این کار تغییر عکس استیم با یک آواتار سفارشی است.

نحوه تغییر عکس استیم

با استفاده از برنامه دسکتاپ یا از طریق وب سایت استیم می‌توانید برای تغییر عکس استیم اقدام کنید. مراحل هر دو روش یکسان است، بنابراین می‌توانید این روش‌ها را از هر دو طریق دنبال کنید.

برای شروع، Steam را در کامپیوتر یا مک خود باز کنید یا به وب سایت Steam بروید و وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از ورود به سیستم، نام کاربری حساب خود را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید و از فهرست کشویی مشاهده پروفایل را برگزینید.

نحوه تغییر عکس استیم

در منوی پروفایل برای حساب خود، روی گزینه ویرایش پروفایل کلیک کنید.

نحوه تغییر عکس استیم

برای تغییر تصویر پروفایل، Avatar را در تنظیمات پروفایل حساب استیم خود انتخاب کنید.

نحوه تغییر عکس استیم

در منوی آواتار، برای بارگزاری عکس پروفایل جدید، روی دکمه Upload Your Avatar کلیک کنید. اندازه این تصویر باید حداقل ۱۸۴ پیکسل در ۱۸۴ پیکسل باشد.

نحوه تغییر عکس استیم

به صورت انتخابی می‌توانید روی یکی از تصاویر پروفایل استیمی که در این قسمت ارائه شده است کلیک کنید. برای مشاهده طیف گسترده‌ای از آواتارهای استیم روی دکمه مشاهده همه کلیک کنید.

نحوه تغییر عکس استیم

پس از بارگزاری آن (یا بعد از انتخاب یکی از گزینه های قبلی)، می‌توانید پیش نمایش عکس پروفایل جدید خود را در بالای منو مشاهده کنید. اگر می‌خواهید این تغییرات روی پروفایلتان اعمال شود روی گزینه Save کلیک کنید در غیر این صورت Cancel را فشار دهید.

نحوه تغییر عکس استیم

پس از ذخیره شدن، تغییر عکس استیم اعمال خواهد شد و دنبال‌کنندگان و سایر کاربران در Steam می‌توانند عکس پروفایل استیم شما را مشاهده کنند، اگر می‌خواهید مشخصات به‌صورت خصوصی باقی بماند می‌توان حالت حساب خود را به خصوصی تغییر دهید. کاربران گرامی می توانند آموزش های بیشتر را در این قسمت آموزش وبسایت رویت نمایند.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا