آموزشاینترنت و وب

بلاک شدن در اینستاگرام چه نشانه هایی دارد و چگونه بفهمیم بلاک شده ایم؟

بلاک شدن در اینستاگرام نشانه ای ندارد و اینستاگرام برای افرادی که بلاک شده اند نوتیفیکیشن ارسال نمی کند، بنابراین چگونه می توان فهمید چه کسانی ما را بلاک کرده اند؟

اگر شما فکر می کنید پیجی ، شما را بلاک کرده است، روش هایی برای اطمینان حاصل کردن وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

در حال حاضر اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند که ادعا می کنند می توانند افرادی که شما را بلاک کرده اند را پیدا کنند و در صورت بلاک شدن توسط سایرین شما را مطلع سازند.

اما مشکل اینجاست که این نوع ابزار ها معمولا رایگان نیستند و در بسیاری از موارد عملکرد مطلوبی ندارند.

راه حل ساده تر و در عین حال کاربردی استفاده از ابزار های اینستاگرام و مراجعه به روش های قدیمی است.

به عنوان مثال می توان با سرچ کردن شروع کرد؛ اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و روی آیکن سرچ (به شکل ذره بین) ضربه بزنید تا وارد صفحه Explore شوید.

بلاک شدن در اینستاگرام

در این صفحه روی نوار “Search” ضربه بزنید و نام پیج شخصی که فکر می کنید شما را بلاک کرده است تایپ کنید. اگر پیج مورد نظر در میان نتایج وجود نداشته باشد، ممکن است صاحب آن شما را بلاک کرده باشد.

بلاک شدن در اینستاگرام

اما برای اینکه صد در صد مطمئن شوید بلاک شده اید، باید به هر نحوی شده وارد پروفایل کاربر مورد نظر شوید.

همانطور که گفتیم نمی توانید با جستجو کردن نام پیج آن را پیدا کنید، در عوض می توانید با مراجعه به کامنت های قدیمی یا پیام هایی که در دایرکت رد و بدل کرده اید روی تصویر پروفایل ضربه زده و وارد صفحه پروفایل شوید.

اگر در صفحه پروفایل با پیام “This Account Is Private” روبرو شدید، پیج از حالت عمومی به حالت شخصی تغییر کرده و شما نیز از میان دنبال کنندگان آن حذف شده اید.

بنابراین می توانید درخواست دنبال کردن خود را ثبت کنید تا در صورت تایید مجددا به محتوای پیج دسترسی داشته باشید.

اما اگر پیام “No Posts Yet” را در صفحه پروفایل مشاهده کردید و خبری از متن بیوگرافی یا تعداد دنبال کننده ها / دنبال شونده ها نبود، این یعنی شما قطعا بلاک شده اید.

بلاک شدن در اینستاگرام

یکی دیگر از راه های دسترسی به صفحه پروفایل کاربر استفاده از نسخه وب اینستاگرام است، در صورتی که نام دقیق پیج را در اختیار دارید، آن را به انتهای آدرس اینستاگرام “www.instagram.com/(username)” در نوار آدرس مرورگر اضافه کنید.

اگر اینستاگرام پیام  ” این صفحه وجود ندارد”  را نشان دهد، شما بلاک شده اید یا پیج مورد نظر از اینستا حذف شده است.

بلاک شدن در اینستاگرام

لازم به ذکر است که هر کدام از روش های بالا به تنهایی نمی توانند نشان دهند شما قطعا بلاک شده اید. بنابراین برای اینکه مطمئن شوید، بهتر است تمام آن ها را امتحان کنید.

در پایان نیز می توانید از یکی از دوستان خود بخواهید نام پیج را با استفاده از اکانت خود جستجو کند.

اگر وی بتواند به پیج مورد نظر شما دسترسی داشته باشد اما شما همچنان نتوانید، دیگر هیچ شکی در این که بلاک شده اید وجود ندارد و بلاک شدن در اینستاگرام تقریبا قطعی می باشد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا