آموزشاینترنت و وبتلفن هوشمند / تبلت

چگونه می توانم نسبت به حذف پیام اشتباهی در واتساپ اقدام کنیم ؟

آیا تا به حال پیام اشتباه برای مخاطبین یا گروه های واتساپی ارسال کرده اید؟ آیا امکان حذف پیام های ارسال شده در واتساپ وجود دارد؟ پاسخ مثبت است؛ پیام هایی که در اپلیکیشن واتساپ فرستاده شده اند تا ۷ دقیقه بعد از لحظه ارسال قابل حذف شدن هستند.با این عمل می توانیم نسبه به حذف پیام اشتباهی در واتساپ بپردازیم.

علاوه بر آن شخص گیرنده نباید پیام را مشاهده کرده باشد تا شما بتوانید آن را حذف کنید.

همانطور که می دانید اگر پیام های ارسال شده توسط مخاطب خوانده شوند، دو تیک آبی رنگ در کنار آن ها ظاهر می شود و دیگر امکان حذف کردن آن وجود ندارد.
واتساپ فیسبوک یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان فعلی است که امکان ارسال متن، عکس، ویدیو، صدا و داکیومنت را ارائه می دهد.

تمام این پیام ها و فایل های ارسال شده با استفاده از دستور قابل حذف شدن هستند.

البته این قابلیت از ورژن ۲.۱۷.۴۰۳ به واتساپ اضافه شده است و برای بهره گیری از آن هر دو نفر (فرستنده و گیرنده پیام) باید این نسخه از اپلیکیشن یا نسخه های جدیدتر از آن را نصب کرده باشند.

چگونه پیام های واتساپ را حذف کنیم؟

گاهی ممکن است نسبت به حذف پیام اشتباهی در واتساپ اقدام کنیم که پیام های ارسالی واتساپ حاوی اشتباه تایپی باشند و یا برای مخاطب اشتباه ارسال شوند.

اگر چنین اشتباهی از شما سر زد، هفت دقیقه فرصت دارید تا قبل از اینکه مخاطب پیام ها را بخواند با پشت سر گذاشتن مراحل زیر آن ها را حذف کنید.

حذف پیام اشتباهی در واتساپ

     ۱. صفحه چت که پیام اشتباه در آن ارسال شده است را باز کنید.

     ۲. انگشت خود را چند لحظه روی متن پیام اشتباه نگه دارید تا منویی شامل گزینه های مختلف ظاهر شود.

     ۳. در این منو ابتدا گزینه “Delete” را انتخاب نموده و سپس روی آیکن سطل زباله ضربه بزنید.

     ۴. در ادامه پنجره ای با پیام “Delete message?” ظاهر می شود که در آن باید گزینه “DELETE FOR EVERYONE” را انتخاب کنید.

به این ترتیب پیام ارسال شده حذف می شود و به جای آن پیام “You deleted this message” برای شما به عنوان فرستنده و “This message has been deleted” برای سایرین نشان داده می شود.

پس از مشاهده این پیام می توانید مطمئن باشید که پیام از صفحه چت همه کاربران گروه یا مخاطبی که آن را دریافت کرده بود حذف شده است.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
pcmobitech

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا