آموزشاپلیکیشن آیفوننرم‌افزار و اپلیکیشن

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون – چطور نوتیفیکیشن‌ ها غیرفعال کنیم ؟

به‌صورت پیش‌فرض هر کسی می‌تواند نوتیفیکیشن‌های آیفون یا آیپد شما را با کشیدن صفحه به بالا حتی در زمانی که دستگاه قفل است، مشاهده کند. در حقیقت یک نمای کلی از اعلان‌های اخیر به نمایش در می‌آید، اما خوشبختانه خاموش کردن این قابلیت خیلی آسان است. به همین دلیل در ادامه مطلب به نحوه غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون را در صفحه قفل آیفون می‌پردازیم. با کیمیانو همراه باشید.

برای شروع، برنامه تنظیمات را در آیفون یا آیپد خود باز کنید.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون

در بخش تنظیمات، Face ID & Passcode (برای دستگاه‌هایی که مجهز به Face ID هستند) یا Touch ID & Passcode (برای دستگاه‌هایی که دکمه صفحه هوم دارند) را پیدا کنید و روی آن آهسته بزنید.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون

سپس، کد عبور خود را وارد کنید.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون

در تنظیمات کد عبور، بخش Allow Access When Locked را پیدا کنید. روی علامتNotification Center آهسته بزنید تا خاموش شود.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون

مراحل انجام این کار به‌سرعت طی می‌شود. اکنون با رفتن به صفحه اصلی از بخش تنظیمات خارج شوید، سپس گوشی خود را قفل کنید. متوجه خواهید شد که دیگر نمی‌توانید به اعلان‌ها در صفحه‌ای که قفل است دسترسی داشته باشید.

شاید اعلان‌ها باز هم در صفحه قفل قابل مشاهده باشند

لطفا این نکته را به خاطر داشته باشید که حتی اگر Notification Center را غیر فعال کرده باشید ممکن است اعلان‌ها در صفحه قفل دیده شوند.

برای این که به‌صورت کامل بتوان برای غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون اعلان‌های صفحه قفل را غیر فعال کنید، باید از بخش تنظیمات دستگاه به بخش اعلان‌ها بروید. فهرستی از برنامه‌ها را خواهید دید، روی برنامه‌ای که نوتیفیکیشن‌ها را می‎فرستد آهسته بزنید، سپس علامت قفل صفحه را از گزینه هشدارها بردارید.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ در آیفون

این کار را با هر برنامه‌ای که می‌خواهید اعلان‌های آن اصلا در صفحه قفل دیده نشوند، انجام دهید. موفق باشید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا