آموزشتلفن هوشمند / تبلت

آموزش غیر فعال کردن Siri در آیفون و آیپد

ظاهرا کار کردن با Siri یا همان دستیار صوتی محصولات آیفون برای بعضی از کاربران راحت نیست و یا دردسر هایی برای آن ها به دنبال دارد. ما در این مقاله قصد داریم نحوه خاموش کردن این ابزار را آموزش دهیم.

چطور سیری را در آیفون و آیپد خاموش کنیم؟

غیر فعال کردن قابلیت Siri در چند مرحله و به آسانی انجام می شود. به این منظور ابتدا باید وارد تنظیمات دستگاه (Setting) شوید و سپس گزینه “Siri & Search” را انتخاب نمایید.

Siri
 
در این بخش دکمه های کنار سه گزینه زیر را غیر فعال کنید:

Listen for “Hi Siri”

Press Side Button for Siri

Allow Siri When Locked

سیری
 

هنگام غیر فعال کردن دو مورد اول پنجره ای به صورت پاپ آپ نشان داده می شود که از شما در مورد خاموش کردن سیری می پرسد. در این مرحله کافیست روی “Turn Off Siri” ضربه بزنید.

آیفون

 

به همین سادگی ابزار Siri در آیفون یا آیپد شما غیر فعال می شود.

نحوه غیر فعال کردن Siri Suggestions در آیفون یا آیپد

ابزار Siri در ابتدا کار خود را به عنوان دستیار صوتی آغاز کرد، اما با گذشت زمان سیستم هوشمند پیشنهادات نیز با نام “Siri Suggestions” به عنوان بخشی از این قابلیت معرفی شد. بنابراین از برنامه های پیشنهادی در قسمت سرچ گرفته تا نوتیفیکیشن های هوشمند، همه و همه توسط سیری کنترل می شوند.

برای خاموش کردن پیشنهادات سیری باید دوباره به همان قسمت “Siri & Search” در تنظیمات دستگاه مراجعه کنید. در این صفحه به پایین اسکرول کنید تا به بخش “Siri Suggestions” برسید. حالا دکمه کنار موارد زیر را غیر فعال کنید:

Suggestions in Search

Suggestions in Look Up

Suggestions on Lock Screen

آیپد

 

به این ترتیب Siri و تمام قابلیت های مربوط به آن در آیفون یا آیپد شما خاموش می شود.

در پایان امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد. شما همچنین می توانید این آموزش را با دوستان آیفونی خود به اشتراک بگذارید.

 

آموزش های دیگر

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا