آموزشآموزش کامپیوتراینترنت و وب

چگونه با ساده ترین روش استوری های اینستاگرام را دانلود کنیم؟

هنگامی که استوری پیج های مختلف اینستاگرام را مشاهده می کنید، ممکن است موارد جذابی را ببینید و تصمیم بگیرید آن ها را دانلود کنید. اما آیا می توان استوری های اینستاگرام را دانلود کرد؟ پاسخ مثبت است.ما در این مقاله روش هایی برای دانلود کردن استوری های اینستاگرام برای تلفن های هوشمند و کامپیوتر معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

دانلود کردن استوری اینستاگرام (تلفن های هوشمند)

در حال حاضر اپلیکیشن های فراوانی وجود دارند که امکان دانلود کردن انواع محتوای منتشر شده در اینستاگرام نظیر تصویر، ویدیو و استوری را فراهم می کنند. ما برای این مطلب Story Saver را انتخاب کرده ایم که یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود است. با این حال سایر اپلیکیشن ها تفاوت چندانی ندارند و نحوه استفاده از آن ها تقریبا مشابه است.

دانلود استوری اینستا با اپلیکیشن Story Saver

برای استفاده از Story Saver ابتدا باید با استفاده از اطلاعات ورود به پیج اینستاگرام خود یک حساب کاربری بسازید. پس از آن اپلیکیشن تمام استوری های مخاطبین شما را نشان خواهد داد. حالا برای دانلود کردن stories مورد نظر خود کافیست دکمه “Download” را لمس کنید. این اپلیکیشن همچنین به شما اجازه می دهد محتوای دانلود شده را به عنوان استوری خود به اشتراک بگذارید.

دانلود استوری اینستاگرام

برای دانلود اپلیکیشن Story Saver کلیک کنید.

دانلود کردن استوری اینستاگرام (کامپیوتر)

اگر از نسخه وب اینستاگرام استفاده می کنید، یکی از بهترین روش ها برای دانلود کردن stories کمک گرفتن از افزونه ها در مرورگر گوگل کروم است.

برای نصب یکی از بهترین افزونه های دانلود استوری در گوگل کروم عبارت “IG stories for instagram chrome” را سرچ کنید.

در میان نتایج روی اولین لینک کلیک کنید تا وارد صفحه نصب افزونه شوید.

حالا به ترتیب روی دکمه های “Add to chrome” و در پنجره پاپ آپ “Add Extention” کلیک کنید تا آیکن این افزونه سمت راست نوار آدرس در گوگل کروم ظاهر شود.

دانلود استوری اینستاگرام

حالا کافیست روی این آیکن کلیک نموده و گزینه “Go to IG stories” را انتخاب کنید.

در صفحه ای که باز می شود نام کاربری که قصد دارید stories او را دانلود کنید وارد نموده و روی دکمه “Find Users” کلیک کنید.

همچنین می توانید در لیست کاربران اسکرول کرده و شخص مورد نظر را پیدا کنید. در هر صورت روی نام پیج کلیک کنید، و بعد از وارد شدن به آن روی تصویر پروفایل کلیک کنید.

زمانی که stories روی صفحه نمایش ظاهر شد، بلافاصله روی دکمه “Download” که در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا محتوای استوری دانلود شود.

دانلود استوری اینستاگرام

اینستاگرام کیمیانو
منبع
ccm

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا