آموزشاینترنت و شبکهفناوری

دانلود آهنگ از اسپاتیفای: چطور آهنگ‌های دلخواه خود را داشته باشیم؟

با دانلود آهنگ از اسپاتیفای همیشه موسیقی را همراه خود داشته باشید. کاربرانی که اشتراک موسیقی خود را از طریق طرح Spotify Premium دریافت کرده‌اند حتی بدون اتصال به اینترنت نیز می‌توانند به کتابخانه گسترده‌ای از سرویس پخش موسیقی آنلاین دسترسی داشته باشند.

در این مطلب از کیمیانو نحوه دانلود آلبوم‌ها، فهرست‌های پخش و پادکست‌ها را در اسپاتیفای، برای گوش دادن به حالت آفلاین آورده‌ایم.

سرویس‌های پخش موسیقی مانند Spotify میلیون‌ها آهنگ را در دسترس شما قرار می دهند. تنها به این شرط که دستگاه به اینترنت متصل باشد.

اما اگر شما در مناطقی که اینترنت نیست، به حفظ اطلاعات یا گوش دادن به فهرست پخش در هواپیما یا در حین رفت و آمد نیاز دارید، بهتر است آهنگ‌ها را برای گوش دادن به صورت آفلاین در دستگاه خود بارگذاری کنید.

کسانی که مشترکSpotify Premium  هستند می‌توانند حداکثر ۱۰ هزار آهنگ را در حداکثر پنج دستگاه بارگیری کنند. اسپاتیفای علاوه بر حذف تبلیغات، به شما امکان می‌دهد پادکست‌ها را از طریق تلفن و تبلت بارگیری کنید.

نحوه دانلود آهنگ از اسپاتیفای با گوشی موبایل

در گوشی موبایلتان می‌توانید فهرست پخش، آلبوم یا پادکست‌های مورد علاقه خود را بارگیری کنید. رابط کاربری اپلیکیشن اسپاتیفای در اندروید و iOS کمی متفاوت است، اما روند کار در هر دو شبیه به یکدیگر خواهد بود.

آلبوم یا لیست پخش مورد نظر برای بارگیری را پیدا کنید. در اندروید روی علامت بارگیری در بالا سمت راست کلیک کنید اما درiOS ، روی پیکان رو به پایین در بالا سمت چپ آهسته بزنید.

دانلود آهنگ از اسپاتیفای

یک پیکان رو به پایین در زیر هر آهنگ در آلبوم ظاهر می‌شود. با اتمام فرآیند بارگیری، آن‌ها سبز خواهند شد. مدت زمان دانلود موسیقی بستگی به سرعت اینترنت شما دارد.

دانلود آهنگ از اسپاتیفایوقتی آفلاین هستید و می خواهید موسیقی گوش دهید، به کتابخانه بروید و موسیقی را انتخاب کنید، حال در این جا می‌توانید موسیقی دلخواه خود را در آلبوم یا فهرست‌های پخش بیابید.

اگر آلبوم یا فهرست پخش بارگیری شده و برای استفاده آفلاین در دسترس است، پیکان سبز رو به پایین را مشاهده خواهید کرد.

دانلود آهنگ از اسپاتیفای

اگر می‌دانید که مدتی آفلاین خواهید بود، حالت آفلاین را مانند وقتی که در هواپیما قرار دارید فعال کنید که فقط محتوایی را که بارگیری کرده‌اید به شما نشان داده شود.

برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای در اندروید روی صفحه اصلی و نماد چرخ دنده در بالا سمت راست آهسته بزنید، سپس حالت آفلاین را روشن کنید. در آیفون مسیر صفحه اصلی، نماد چرخ دنده، پخش و آفلاین را دنبال کنید.

دانلود آهنگ از اسپاتیفاینحوه حذف آلبوم‌ها و فهرست‌های پخش از بخش بارگیری

اگر دیگر به دسترسی آفلاین احتیاج ندارید یا می خواهید فضای دستگاه خود را خالی کنید، به آلبوم یا فهرست پخش مورد نظر جهت حذف از بارگیری‌ها بروید.

در اندروید با کلیک روی دکمه بارگیری به سادگی این کار انجام خواهد شد، اما در آیفون پیکان سبز رنگ رو به پایین را فعال کنید و موسیقی‌ها را در پنجره‌ای که بالا سمت چپ باز می‌شود پاک کنید.

دانلود آهنگ از اسپاتیفاینحوه دانلود پادکست از اسپاتیفای در موبایل

Spotify یکی از برنامه‌های محبوب برای گوش دادن به پادکست‌ها است و راهی مناسب برای نگه داشتن آن‌ها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

برای استفاده آفلاین، می‌توانید اپیزود پادکست مورد نظر خود را بارگیری کنید یا اگر دنبال‌کننده پادکست خاصی هستید، بارگیری را از قسمت فهرست تاریخچه با مشخص کردن پادکست مورد نظر انجام دهید. روند انجام کار در آیفون و اندروید مشابه یکدیگر است.

ابتدا پادکستی را که می‌خواهید گوش دهید جستجو کنید، حال در صفحه پادکست مورد نظر می‌توانید روی پیکان رو به پایین کلیک کنید تا بارگیری اپیزود مورد نظر بلافاصله انجام شود.

اگر روی علامت دنبال کردن کلیک کنید، پادکست مورد نظر به تاریخچه شما اضافه خواهد شد. با دانلود آهنگ از اسپاتیفای می‌توانید در زمان‌های خالی خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید. تنها کافی است مسیر زیر را دنبال کنید.

می‌توانید از طریق کتابخانه، پادکست‌ها و انتخاب قسمت بارگیری را انجام دهید یا اگر دانلود را قبلا انجام داده‌اید از بخش کتابخانه در قسمت بارگیری‌ها اپیزود مورد نظر خود را بیابید.

دانلود آهنگ از اسپاتیفایچگونه موسیقی را از اسپاتیفای در دسکتاپ بارگیری کنیم؟

برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای در کامپیوتر فقط امکان بارگیری فهرست پخش را دارید و باید بی‌خیال آلبو‌م‌ها و پادکست‌ها شوید.

فهرست پخش مورد نظر را برای بارگیری پیدا کنید و روی علامت بارگیری در بالا سمت راست ضربه بزنید. فهرست‌های پخش بارگیری شده یک پیکان سبز رو به پایین در منوی سمت چپ دارند. برای حذف بارگیری، دوباره روی علامت کلیک کنید.

دانلود آهنگ از اسپاتیفای

اینستاگرام کیمیانو
منبع
pcmag.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا