آموزشاینترنت و وب

چگونه داده های اکانت توییتر را دانلود کنیم؟

توییتر که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی مورد استفاده میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان است، امکان دانلود کردن داده های مربوط به حساب کاربری نظیر توییت ها و تاریخچه فعالیت ها را ارائه می دهد. این قابلیت به طور ویژه در مواقعی که احساس می کنید حساب شما از سوی هکر ها تهدید می شود یا قصد دارید آن را حذف / غیر فعال کنید استفاده می شود. بنابراین شاید بهتر باشد با چگونگی دانلود اطلاعات و داده های حساب کاربری توییتر twitter آشنا شوید، مبحثی که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

قبل از شروع فرایند حذف یا غیر فعال کردن اکانت توییتر می توانید با دنبال کردن مراحل زیر داده های مربوط به حساب خود را دانلود کنید.

۱. وارد صفحه اطلاعات حساب در وبسایت twitter شوید. برای ورود به این صفحه اینجا را کلیک کنید.

توییتر

۲. در این صفحه رمز عبور حساب کاربری خود را وارد نموده و روی دکمه “Confirm” کلیک کنید.

توییتر

۳. در صورتی که رمز عبور را درست وارد کرده باشید، به صفحه دیگری منتقل می شوید که در آن بخشی به نام “Download an archive of your data page” وجود دارد. در این بخش روی دکمه ” Request archive” کلیک کنید.

توییتر twitter

در ادامه توییتر فرایند آرشیو گرفتن از داده های اکانت شما را آغاز خواهد کرد. زمانی که این فرایند به پایان رسید، یک ایمیل حاوی لینک دانلود به ایمیل متصل به اکانت توییتر ارسال می شود.

۴. کافیست این ایمیل را باز کرده و روی لینک دانلود کلیک نمایید تا داده های مربوط به حساب کاربری شما در توییتر دانلود شود.

شما همچنین می توانید به جای مراجعه به ایمیل، به صفحه اطلاعات حساب در وبسایت توییتر بازگردید و در بخش “Download an archive of your data page” این بار روی دکمه “Download archive” کلیک کنید. به این ترتیب داده های اکانت توییتر دانلود می شود.

توییتر twitter

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا