آموزشاینترنت و وبتلفن هوشمند / تبلت

آموزش روشی سریع برای پیدا کردن اموجی در آیفون و آیپد

اموجی ها در عین سادگی می توانند بهترین ابزار برای بیان احساسات گاهاً پیچیده و غیر قابل بیان باشند؛ اما مشکل اینجاست که پیدا کردن اموجی مناسب در لحظه ای که به آن نیاز دارید کمی دشوار است، به خصوص اگر مکالمه با سرعت در جریان باشد؛ خوشبختانه روشی برای جستجوی اموجی در دستگاه های آیفون و آیپد  اپل وجود دارد که به شما کمک می کند از میان صد ها مورد، بهترین اموجی را برای ابراز احساس خود انتخاب کنید.

قابلیت سرچ اموجی ها مخصوص آیفون و آیپد در بعضی از اپلیکیشن وجود ندارد؛ تنها راه برای اینکه بدانید در کدام اپلیکیشن ها می توانید از آن کمک بگیرید این است که هر اپلیکیشن را به صورت جداگانه امتحان کنید.

برای استفاده از این ابزار سرچ در اپلیکیشن های پیام رسان iOS لازم است قابلیت پیش بینی متن در دستگاه فعال شده باشد.

برای فعال کردن این قابلیت وارد تنظیمات دستگاه (Settings) شده و از بخش “General” گزینه ” Keyboard ” را انتخاب کنید.

زمانی که وارد صفحه تنظیمات کیبورد شدید، گزینه “Predictive” را پیدا کرده و کلیک مقابل آن را روشن کنید.

اموجی آیفون آیپد

حالا یک اپلیکیشن پیام رسان مانند واتساپ یا اپ پیام های iOS را باز کنید و یکی از چت ها را برای فرستادن emoji انتخاب کنید.

برای جستجوی در میان اموجی ها روی باکس متن ضربه بزنید تا کیبورد مجازی ظاهر شود؛ سپس کلمه یا عبارتی (به زبان انگلیسی) که فکر می کنید می تواند به اموجی مورد نظر شما مربوط باشید تایپ کنید.

به عنوان مثال کلمه “Grin” برای اموجی های لبخند یا “Cat” برای اموجی های گربه، در ادامه نتیجه جستجو در قالب لیستی از اموجی های پیشنهادی نشان داده می شود.

این لیست در سمت راست نوار پیش بینی متن که بالای کیبورد مجازی قرار دارد قابل مشاهده است.

اموجی آیفون آیپد

اگر emoji مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد، متن را پاک کرده و کلمه یا عبارت دیگری را تایپ کنید.

شما می توانید این فرایند را چندین بار تکرار کنید تا به emoji ایده آل خود برسید.

اموجی آیفون آیپد

زمانی که emoji مورد نظر را پیدا کردید، در لیست پیشنهادی روی آن ضربه بزنید تا در باکس متن پیام درج شود؛ حالا می توانید آن را ارسال کنید.

اموجی آیفون آیپد

این ابزار برای سرچ گروه های emoji آیفون و آیپد نیز به کار می رود؛ به عنوان مثال با تایپ کردن کلمه “Fruit” تمام اموجی های گروه میوه در لیست پیشنهادی نشان داده می شوند.

اموجی آیفون آیپد

امیدواریم با استفاده از مراحل بالا بتوانید تجربه بهتری هنگام استفاده از اموجی ها داشته باشید و احساسات خود را به بهترین نحو ممکن بیان کنید.

منبع: howtogeek

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا