آموزشاپلیکیشن آیفونتلفن هوشمند / تبلتنرم‌افزار و اپلیکیشن

چگونه ذخیره پی دی اف روی آیفون یا آیپد را انجام دهیم ؟

خیلی اوقات پیش آمده است زمان گردش در وب با فایل‌های پی دی اف برخورد کردید که می‌خواهید روی آیفون یا آیپد خود ذخیره کنید تا بعدا نیز به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب کیمیانو نحوه انجام این کار را آموزش می‌دهیم.

ذخیره پی دی اف روی آیفون
در حین مشاهده یک فایل PDF در مرورگر سافاری، روی گزینه Share آهسته بزنید. موقعیت این دکمه در آیپد و آیفون متفاوت است. در آیفون، در گوشه پایین سمت چپ صفحه دیده می‌شود.
ذخیره پی دی اف روی آیفون
دکمه Share در آیپد در گوشه راست نوار آدرس مرورگر است. این دکمه همیشه به شکل یک مربع با گوشه‌های گرد و پیکانی به سمت بالا است.
پس از ضربه آهسته روی دکمه Share، سیستم عاملiOS گزینه‌هایی را نشان خواهد داد که می‌توانید با انتخاب آن‌ها فایل را به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید که از جمله آن‌ها فرستادن این فایل به سایرین از طریق پیام متنی یا ایمیل است.
ذخیره پی دی اف روی آیفون
فهرست این گزینه‌ها را با کشیدن انگشت خود روی صفحه به سمت پایین بکشید، تا بتوانید اپلیکیشن دلخواه خود برای باز کردن آن را پیدا کنید.
ذخیره پی دی اف روی آیفون
بسیاری از افراد فرستادن یک پی دی اف را به اپلیکیشن Books آیفون انتخاب می‌کنند، تا بعدا بتوانند آن را ببینند. زمانی که این فایل در اپلیکیشن Books ذخیره شد، همیشه از طریق این اپ می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

برخی افراد ترجیح می‌دهند فایل‌های پی دی اف را در دراپ باکس ذخیره کنند، بنابراین بعدا روی یک کامپیوتر نیز به آن دسترسی داشته باشند.

اگر روی آیفون خود دراپ باکس را نصب کرده باشید، این گزینه در این فهرست وجود خواهد داشت. فایل مورد نظرتان را می‌توانید در هر فضای ذخیره‌سازی ابری که دوست دارید از جمله گوگل درایو و وان درایو مایکروسافت نیز ذخیره کنید.

iOS همچنین به شما اجازه می‌دهد اسناد خارجی را در یک اپلیکیشن ویژه به اسم «Files» ذخیره کنید.

اگر قصد ذخیره پی دی اف روی آیفون را دارید یا به عبارت دیگر یک فایل PDF را در این اپلیکیشن ذخیره کنید، به سمت پایین این لیست سوایپ کنید (انگشت خود را به سمت پایین بکشید) تا گزینه Files را ببینید و سپس روی آن آهسته بزنید. سپس محل ذخیره‌سازی دلخواه خود را انتخاب کنید.
ذخیره پی دی اف روی آیفون
سپس در اپلیکیشن Files، می‌توانید PDF را که تازه دانلود کردید ببینید یا اگر آن را در اپلیکیشن Books ذخیره کردید، می‌توانید با باز کردن این اپلیکیشن، فایل مورد نظرتان را آن جا مطالعه کنید.
ذخیره پی دی اف روی آیفون
همچنین می‌توانید یک سایت را به شکل یک فایل PDF دانلود کنید و بعدا بخوانید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا