آموزشفناورینرم افزار ویندوز

چگونه می‌توان برچسب‌ های کلاسیک پنجره را در نوار وظیفه ویندوز ۱۰ دید ؟

در نسخه‌های قبلی ویندوز شما می‌توانستید نام پنجره‌های باز را به صورت کامل در نوار وظیفه ببینید، به لطف تنظیماتی که ویندوز ۱۰ ارائه داده است، می‌توانیم برچسب‌ کلاسیک پنجره را بر روی ویندوز ۱۰ نیز اجرا کنیم.

نحوه مشاهده برچسب‌های کلاسیک در نوار وظیفه ویندوز ۱۰

ابتدا روی نوار وظیفه راست کلیک کنید و از منویی که برایتان باز می‌شود تنظیمات نوار وظیفه یا تسکبار Taskbar settings را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید برای دسترسی به بخش نوار وظیفه از بخش تنظیمات سپس شخصی‌سازی (Personalization) اقدام کنید.

برچسب‌ کلاسیک پنجره ویندوز 10

به‌صورت پیش فرض، ویندوز ۱۰ برنامه‌های باز خود را زیر یک دکمه نوار وظیفه که شبیه به آیکون نرم‌افزار است پنهان می‌کند. ما می‌خواهیم این مورد را تغییر و برچسب‌ کلاسیک پنجره رابر روی ویندوز ۱۰ انجام دهیم. در بخش تنظیمات نوار وظیفه روی منو کشویی تحت عنوان Combine taskbar buttons کلیک کنید.

برچسب‌ کلاسیک پنجره ویندوز 10

در منوی کشویی که برایتان باز شد گزینه Never را انتخاب کنید.

برچسب‌ کلاسیک پنجره ویندوز 10

بعد از انجام این کار متوجه خواهید شد که تمامی برنامه‌های باز در ویندوز علاوه بر نشان دادن آیکون برنامه برچسب مربوط به خود را نیز نشان می‌دهند.

برچسب‌ کلاسیک پنجره ویندوز 10

اگر از این تنظیم راضی هستید پنجره تنظیمات را ببندید و به بقیه کارهای خود رسیدگی کنید. اگر نظرتان دوباره در این مورد تغییر کرد می‌توانید دوباره این مراحل را از اول انجام دهید فقط این بار به جای گزینه Never، Always hide labels را انتخاب کنید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
howtogeek.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا