آموزشاینترنت و وب

آموزش ارسال گیف در واتساپ

 ارسال گیف یکی از راه های جذاب برای شروع مکالمه یا راه انداختن جوی دوستانه در گروه های چت است. گیف ها همچنین تنوع موضوعی فوق العاده ای دارند و در بسیاری از موقعیت ها به کار می روند. خوشبختانه اپلیکیشن واتساپ مخصوص سیستم عامل های iOS و Android دارای ابزاری برای جستجو و ارسال گیف است. ما در ادامه این مطلب نحوه استفاده از این قابلیت و ارسال گیف در واتساپ را آموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.

برای شروع اپلیکیشن واتساپ را در تلفن هوشمند خود باز کنید و وارد یکی از چت ها شوید. سپس روی آیکن استیکر که در انتهای باکس متن قرار دارد ضربه بزنید.

واتساپ

 

در ادامه کیبورد جای خود را به قسمت استیکر ها می دهد. حالا روی دکمه “GIF” در انتهای منو ضربه بزنید تا به بخش مربوط به گیف ها منتقل شوید.

واتساپ

 

در این بخش تمام گیف های ترند (گیف های پرطرفدار) به شما نشان داده می شود. با اسکرول کردن به پایین می توانید سایر گیف های پرطرفدار را مشاهده کنید، و همچنین با کشیدن انگشت به سمت چپ یا راست گیف های موجود در سایر گروه ها را می بینید. هر کدام از این گروه ها به یک موضوع خاص تعلق دارند.

اپلیکیشن

 

اگر به دنبال گیف با موضوع خاصی هستید، می توانید با لمس آیکن ذره بین در گوشه پایین سمت چپ آن را جستجو کنید.

اپلیکیشن

 

زمانی که صفحه سرچ باز شد، می توانید با تایپ کردن گیف مورد نظر خود را جستجو کنید. متن جستجو شده می تواند عبارت مشخصی همچون نام یک فیلم سینمایی یا سریال باشد، و یا یک موضوع کلی همچون حس شادی یا غم را منعکس کند.

اپلیکیشن

 

زمانی که گیف مورد نظر خود را پیدا کردید، روی تصویر آن ضربه بزنید.

در ادامه ویرایشگر ویدیویی واتساپ باز می شود. با استفاده از این ابزار می توانید قسمتی از گیف را برش دهید، متن و استیکر به آن اضافه کنید، یا حتی تصویری از خود گیف های انیمیشنی داشته باشید. پس از اینکه کار ویرایش گیف به پایان رسید، دکمه “Send” لمس کنید تا ارسال شود.

گیف

 

واتساپ همچنین اجازه می دهد گیف های مورد علاقه خود را ذخیره کنید. برای داشتن مجموعه ای از گیف های مورد علاقه باید اصطلاحا آن ها را ستاره دار کنید. به این منظور انگشت خود را چند لحظه روی گیف نگه دارید و سپس در منوی باز شده گزینه “Star” را انتخاب کنید.

گیف

 

به این ترتیب گیف های مورد علاقه شما در گروه گیف های ستاره دار ذخیره می شود. برای دسترسی به آن ها می توانید مجددا به پنجره انتخاب گیف مراجعه کنید و وارد گروه “Starred” شوید.

کیمیانو

 

برای مشاهده گیف هایی که اخیرا استفاده شده اند نیز می توانید روی آیکن ساعت در گوشه سمت راست بالای پنجره انتخاب گیف ضربه بزنید.

کیمیانو

 

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. توصیه می کنیم همین حالا واتساپ را باز کنید و چند دقیقه ای را به ارسال گیف های مختلف برای دوستان اختصاص دهید.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا