آموزشتلفن هوشمند / تبلت

انتخاب موزیک به عنوان صدای زنگ در ویندوزفون

ویندوزفون به کاربران این سیستم عامل اجازه می دهد فایل های MP3 را به عنوان صدای زنگ دستگاه خود انتخاب کنند. اگر شما هم از تلفن های هوشمند دارای ویندوزفون استفاده می کنید، تا پایان با همراه باشید تا نحوه انتخاب موزیک برای صدای زنگ Windows Phone 7 و Widows Phone 8 را مرور کنیم. لازم به ذکر است که این راهنما برای گوشی های نوکیا لومیا ۵۳۵، ۵۲۰، ۵۴۰، و گوشی های ویندوز ۱۰ نیز صدق می کند.

تغییر صدای زنگ در ویندوزفون ۷

اگر قصد دارید تکه ای از یک موزیک را به عنوان صدای زنگ در ویندوزفون ۷ انتخاب کنید، ابتدا باید مطمئن شوید این قطعه دارای یکی از دو فرمت WMA یا MP3 است، بیشتر از ۳۹ ثانیه نیست، حجم آن کمتر از ۱ مگابایت است، و دارای الگوریتم محافظ DRM نیست.

همچنین لازم است نرم افزار Zune برای انتقال موزیک به گوشی روی کامپیوتر نصب باشد. جالب است بدانید که این اپلیکیشن دارای ابزاری است که به کمک آن می توان فایل موزیک را به زنگ صدای ویندوزفون تبدیل کرد. به این منظور موزیک های ایده آل برای زنگ صدا را انتخاب کرده و با مراجعه به قسمت “Edit” در منو گزینه “Ringtone” را انتخاب کرده و سپس روی دکمه “OK” کلیک کنید.

پس از مطمئن شدن از شرایط لازم تلفن هوشمند را از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید. زمانی که اپلیکیشن Zune به صورت خودکار باز شد، موزیک مورد نظر خود را انتخاب نموده و عملیات سینک کردن را آغاز کنید. پس از تکمیل سینک و انتقال موزیک به گوشی، آن را از کامپیوتر جدا کنید.

حالا در تلفن هوشمند مسیر زیر را دنبال کنید:

Applications > Settings > Ringtones + Sounds

سپس موزیک را که به عنوان زنگ صدای جدید به این قسمت اضافه شده است انتخاب نمایید.

تغییر صدای زنگ در ویندوزفون ۸

برای استفاده از موزیک به عنوان زنگ صدا در ویندوزفون ۸ لازم است نرم افزار Windows Phone App دانلود و روی کامپیوتر نصب شده باشد.

گوشی را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل نموده و موزیک مورد نظر را انتخاب کنید. حالا روی دکمه “Add” کلیک کرده و پس از اتمام عملیات سینک گوشی را از سیستم جدا کنید.

در گام آخر به لیست اپلیکیشن های گوشی مراجعه کرده و وارد تنظیمات (Setting) شوید، سپس از بخش “Ringtone + Sounds” موزیک را که به عنوان صدای زنگ به لیست آهنگ های قبلی اضافه شده است انتخاب نمایید. با خارج شدن از این بخش تغییرات به صورت خودکار ذخیره می شوند.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا