آموزشاینترنت و وبتلفن هوشمند / تبلت

آموزش اتصال ایرپاد اپل به دستگاه های اندرویدی

بسیاری از کاربران معتقدند ایرپاد و ایرپاد پرو اپل بهترین هدفون های بی سیم موجود در بازار هستند. این طرز فکر در میان کاربران سیستم های اندروید نیز وجود دارد و بسیاری از آن ها ترجیح می دهند استفاده از این هدفون ها را تجربه کنند، امری که خوشبختانه امکان پذیر است. بعد از اتصال ایرپاد به دستگاه اندروید تقریبا تمام دستور های کنترلی به خوبی عمل خواهند کرد، و با نصب یک اپلیکیشن اختصاصی امکان زیر نظر داشتن میزان شارژ باقی مانده در این هدفون ها نیز وجود دارد.

  اپل

چگونه ایرپاد اپل را به گوشی اندرویدی وصل کنیم؟

هنگام متصل کردن هدفون های ایرپاد شرکت اپل به گوشی ها و تبلت های اندرویدی خبری از روش ساده ای که سبق آن کیف محافظ را در مجاورت دستگاه باز می کنید و منتظر پیام اتصال می مانید نخواهد بود. در عوض باید به تنظیمات بلوتوث دستگاه مراجعه کنید و به صورت دستی اتصال بین هدفون و آن را برقرار کنید.

برای استفاده از هدفون های بی سیم اپل در دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید و بهره مند شدن از صدای با کیفیت، باتری با طول عمر بالا، و فناوری نویز کنسلیشن لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

۱. انگشت خود را از بالاترین قسمت صفحه نمایش به سمت پایین بکشید تا پنل دسترسی سریع به تنظیمات باز شود. سپس انگشت خود را روی آیکن بلوتوث نگه دارید تا وارد صفحه تنظیمات اختصاصی آن شوید.

۲. در گام دوم با توجه به مدل دستگاه شما باید یکی از دو گزینه “Add New Devices” یا “Pair New Devices” را انتخاب کنید.

۳. درب کیف محافظ را در حالی که ایرپاد ها داخل آن قرار دارند باز کنید.

۴. در قسمت پشتی کیف محافظ دکمه کوچکی وجود دارد. این دکمه را فشار داده و نگه دارید تا چراغ آن چشمک هایی با نور سفید بزند.

۵. در این مرحله باید هدفون ایرپاد به لیست دستگاه های قابل اتصال در دستگاه اندرویدی اضافه شده باشد. کافیست آن را انتخاب کرده و مراحل اتصال را تا پایان پشت سر بگذارید.

پس از جفت شدن هدفون های ایرپاد و گوشی یا تبلت اندرویدی می توانید از آن ها مانند سایر هدفون های بی سیم موجود در بازار استفاده کنید. به عنوان مثال هر بار که ایرپاد ها را از کیف محافظ آن ها خارج می کنید به صورت کاملا خودکار به گوشی متصل می شوند، و زمانی که آن ها را به داخل کیس بر می گردانید دوباره قطع می شوند.

نکته قابل توجه دیگر این است که اگر گوشی اندرویدی شما از قابلیت شارژ معکوس بی سیم پشتیبانی کند، با قرار دادن کیس حاوی ایرپاد روی قسمت پشتی آن می توانید این هدفون ها را شارژ کنید. علاوه بر آن امکان شارژ هدفون های بی سیم اپل با استفاده از انواع پد های پشتیبانی شده توسط فناوری Qi و همچنین کابل لایتنینگ اپل وجود دارد.

ایرپاد

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا