آموزشاپلیکیشن آیفونپخش کنندهنرم‌افزار و اپلیکیشن

آموزش استفاده ایرپاد مکس اپل : چطور از موسیقی بیشتر لذت ببریم

با استفاده از هدفون جدید اپل یعنی ایرپاد مکس می‌توانید به موسیقی گوش دهید، تماس تلفنی برقرار کنید و از سیری کمک بگیرید. اگر می‌خواهید آموزش استفاده ایرپاد مکس را یاد بگیرید، تا انتهای مطلب همراه کیمیانو باشید.

آموزش استفاده ایرپاد مکس اپل چطور از موسیقی بیشتر لذت ببریم

با استفاده از ایردپاد مکس به موسیقی گوش دهید

هنگامی که ایرپاد مکس را در حالت پخش صدا روی سر خود می‌گذارید، این سیستم به‌صورت خودکار پخش صدا را انجام می‌دهد، حال وقتی آن را از سر خود بردارید این کار متوقف خواهد شد.

حال اگر طی مدت ۱۵ ثانیه آن را دوباره روی سر خود بگذارید پخش موسیقی از سر گرفته می‌شود. همچنین اگر یک گوشی را از روی گوش خود بردارید پخش صدا متوقف می‌شود.

گوشی‌های ایرپاد مکس با علامت R و L علامت‌گذاری شده‌اند، به همین دلیل مطمئن شوید گوشی‌های هدفون را روی گوش درست خود قرار می‌دهید تا بهترین کیفیت و عملکرد صدا را بشنوید.

برای تنظیم میزان صدا، با استفاده از تاج دیجیتال میزان صدا را کم یا زیاد کنید. اگر به نظر می‌رسد میزان صدا بلندتر نشده است، صدا را در گوشی خود تنظیم کنید.

اگر تنظیمات مربوط به دستیار صوتی اپل «سیری» را فعال کردید، می‌توانید با گفتن عبارت «Hey Siri» سوالات خود را بپرسید، تماس تلفنی برقرار کرده و پخش موسیقی را کنترل کنید.

مراحل آموزش استفاده ایرپاد مکس به کمک یک دستگاه اپل

اگر ایردپاد مکس خود را برای اولین بار تنظیم می‌کنید، مطمئن شوید دستگاهی که می‌خواهید با آن جفت شوید به‌روزرسانی شده است. مراحل آموزش استفاده ایرپاد مکس به شرح زیر هستند:

  1. به صفحه هوم دستگاه خود بروید بروید.
  2. ایرپاد مکس خود را از محفظه هوشمند (Smart Case) خارج کنید و طی ۶۰ ثانیه آن را کنار دستگاهی نگه دارید که می‌خواهید هدفون‌ ایرپاد مکس با آن جفت شود. پس از گذشت این مدت باید یک انیمیشن را در دستگاهی که می‌خواهد با آن جفت شود ببینید.

اگر انیمیشن را مشاهده نمی‌کنید، مطمئن شوید که دستگاه با سیستم عامل iOS یا iPadOS شما به‌روز است یا با رفتن به بخش تنظیمات و سپس بلوتوث دستگاه خود، هدفون ایرپاد مکس را با آن جفت کنید.

اگر نمی‌بینید چراغ وضعیت در ایرپاد مکس به رنگ سفید چشمک بزند، دکمه کنترل صدا را فشار دهید و نگه دارید تا چراغ سفید به حالت چشمک‌زن در بیاید.

آموزش استفاده ایرپاد مکس اپل چطور از موسیقی بیشتر لذت ببریم

  1. برای اتصال AirPods Max با دستگاه خود یا برای تنظیم ویژگی‌هایی مانند Hey Siri اگر هنوز آن را تنظیم نکرده‌اید، روی گزینه اتصال (Connect) آهسته بزنید.
  2. اگر می‌خواهید شنیدن صدای فضایی را تجربه کنید، برای شروع راه‌اندازی، روی گزینه مشاهده و شنیدن نحوه کارکرد (See & Hear How It Works) آهسته بزنید.
  3. روی گزینه تمام (Done) آهسته بزنید. اگر به آی کلاد وارد شده باشید، ایرپاد مکس شما به‌طور خودکار با هر یک از دستگاه‌های پشتیبانی شده که با همان اپل آی دی وارد آی کلاد می‌شوند، تنظیم خواهد شد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
support.apple.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا