موبایل

هواوی بدون هیاهو گوشی میت ۳۰ ای پرو را معرفی کرد

هواوی روز گذشته در یک مراسم آنلاین بزرگ گوشی میت ۴۰، میت ۴۰ پرو، میت ۴۰ پرو پلاس و Porsche Design Mate 40 RS را معرفی کرد.

گرچه، ظاهرا این ۴ گوشی به اندازه کافی نبوده است تا غول دنیای فناوری در سکوت گوشی پنجمی را در کشور خود یعنی چین معرفی کند.

هواوی بدون هیاهو گوشی میت 30 ای پرو را معرفی کرد

کاربران این کشور حالا می‌توانند گوشی میت ۳۰ ای پرو هواوی را پیش‌خرید کنند. این گوشی عملا شبیه به میت ۳۰ پرو سال قبل است و فقط یک تفاوت دارد: مدل جدید از چیپست جدید کرین ۹۹۰E استفاده می‌کند.

این چیپست مدل بهبود‌یافته کرین ۹۰۰ است که زمان رونمایی از گوشی میت ۳۰ پرو معرفی شده بود.

هواوی بدون هیاهو گوشی میت 30 ای پرو را معرفی کرد

چیپست کرین ۹۹۰E داخل گوشی Mate 30E Pro همچنان دو هسته عملکردی کورتکس A76 را با سرعت کلاک حدکثر ۲.۸۶ گیگاهرتز دارد، در حالی که سرعت ۶ هسته دیگر افزایش یافته است.

دو هسته A75 دیگر سرعت کلاک ۲.۳۶ گیگاهرتز (افزایش یافته از ۲.۰۹ گیگاهرتز) دارند، در حالی که ۴ هسته کورتکس A55 با سرعت کلاک ۱.۹۵ گیگاهرتز (افزایش یافته از ۱.۸۶ گیگاهرتز) کار می‌کنند.

مدیریت کارهای گرافیکی به عهده پردازنده گرافیکی Mali-G76 است که دو هسته کمتر دارد و از نوع MP14 در چیپست ۹۹۰E است، در حالی که کرین ۹۹۰ از پردازنده گرافیکی MP16 استفاده می‌کند.

کرین ۹۹۰E براساس فرآیند ۷ نانومتری پلاس ساخته شده است.

هواوی بدون هیاهو گوشی میت 30 ای پرو را معرفی کرد

گوشی میت ۳۰ ای پرو از رام EMUI 11 استفاده می‌کند که همچنان براساس اندروید ۱۰ است. گوشی جدید انتظار می‌رود از ۱ نوامبر وارد بازار چین شود.

این گوشی به رنگ نارنجی و سبز با پنل پشتی از جنس چرم وگان و مشکی، نقره‌ای، بنفش و سبز با پنل پشتی شیشه‌ای به فروش خواهد رسید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا