موبایل

گوشی تاشو میت ایکس ۲ هوآوی در یک پتنت جدید رویت شد

ظاهرا گوشی تاشو میت ایکس ۲ هوآوی به این زودی وارد بازار نخواهد شد، گرچه غول چینی تلاش برای ساخت این دستگاه و طراحی بهتر آن را متوقف نکرده است.

جدیدترین اخبار مربوط به این گوشی تاشو پتنت جدیدی است که در CNIPA (اداره مالکیت فکری ملی چین) برای میت ایکس ۲ نصب شده است و شماره مدل آن نیز لو رفته است.

گوشی تاشو میت ایکس 2 هوآوی در یک پتنت جدید رویت شد

پتنت جدید یک مدل اصلاح‌ شده‌تر از طراحی قبلی که از این گوشی لو رفته بود را نشان می‌دهد. این گوی در طراحی جدید به طرف داخل تا می‌شود و نمایشگر خارجی آن یک اندازه معقول به همراه یک بریدگی حفره‌ای شکل دارد.

این دستگاه همچنین مجهز به ۵ دوربین عقب است که در یک بریدگی مستطیلی شکل قرار گرفتند. بالاترین حسگر دوربین شکل مستطیلی شکلی دارد تا احتمالا مشخص کند شرکت چینی تصمیم به استفاده از یک ماژول پریسکوپ گرفته است.

براساس جدیدترین شایعات، گوشی Mate X2 یک نمایشگر اصلی ۸.۰۳ اینچی بدون بریدگی با یک پنل نمایش خارجی ۴.۵ اینچی دارد.

طراحی کلی این گوشی و حتی حسگر اثرانگشت جانبی آن ما را به یاد گوشی گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ می‌اندازد.

گوشی تاشو میت ایکس 2 هوآوی در یک پتنت جدید رویت شد

گرچه، میت ایکس ۲ از یک نظر ممکن است دست بالاتر را داشته باشد و آن نیز بخش لولا است، چون این پتنت نشان می‌دهد این گوشی زمانی که بسته می‌شود هیچ‌گونه شکافی ندارد.

البته باید اشاره کنیم این طرح فعلا در حد یک پتنت است، بنابراین زمانی که این محصول معرفی یا رونمایی شود احتمالا طراحی متفاوتی خواهد داشت.

علاه بر این، کاربر معروف شبکه اجتماعی ویبو چین یعنی DigitalChatStation شماره مدل و نام رمزی این گوشی را به ترتیب TET-AN00 و تتون (Teton) اعلام کرده است.

گوشی تاشو میت ایکس 2 هوآوی در یک پتنت جدید رویت شد

شایعات همچنین ادعا می‌کنند گوشی Mate X2 مجهز به چیپست کرین ۹۰۰۰ به بازار خواهد آمد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا