موبایل

تاریخ معرفی سری میت ۴۰ هواوی رسما معرفی شد

«ریچارد یو» مدیر ارشد اجرایی کسب‌وکار مصرف‌کننده هوآوی و مدیر اجرایی این شرکت در شبکه اجتماعی ویبو چین اعلام کرد هوآوی در تاریخ ۲۲ اکتبر میزبان مراسمی برای رونمایی از اعضای خانواده میت ۴۰ خواهد بود.

تاریخ معرفی سری میت 40 هوآوی رسما معرفی شد

جدا از پوستر تبلیغاتی که آقای «یو» منتشر کرده است، همچنین یک ویدئوی کوتاه وجود دارد که داخل آن یک چشم پلک می‌زند و آن را می‌توانید روی توئیتر ببینید.

این پوستر و کلیپ اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار نمی‌دهند و الزاما مشخص نمی‌کنند باید منتظر چه چیزی باشیم.

گرچه می‌توان اینطور فرض کرد که سری میت ۴۰ از یک فناوری پیشرفته و مهم در دوربین تله‌فوتو بهره خواهد برد.

در حال حاضر هیچی قطعی نیست. گرچه، اطلاعات مختلفی در مورد خانواده میت ۴۰ به بیرون درز کرده است و می‌توانیم تصور کنیم باید منتظر چه محصولاتی باشیم.

براساس گواهینامه MIIT، مجموعا این سری را ۳ مدل مختلف میت ۴۰، میت ۴۰ پرو و میت ۴۰ پرو پلاس تشکیل خواهد داد.

قبلا رندرهای نسبتا با جزئیات کاملی از دو مدل میت ۴۰ و میت ۴۰ پرو منتشر شده است. البته اگر بتوانیم به صحت آن‌ها استناد کنیم.

از طرف دیگر، تصویری از شیشه نمایشگر گوشی میت ۴۰ پرو به بیرون درز کرده بود که نمایشگری را با طراحی نشان می‌دهد که دو حفره کوچک‌تر دارد و اطراف آن را خمیدگی‌های بسیار قابل توجهی گرفته است.

حفره نمایشگر همچنین در ویدئویی که از گوشی میت ۴۰ پرو منتشر شده است دیده می‌شود. حتی در این ویدئو که گوشی داخل یک قاب محافظ ضخیم قرار دارد، خمیدگی‌های نمایشگر کاملا واضح است.

سری میت ۴۰ انتظار می‌رود از نظر سخت‌افزاری مجهز به چیپست جدید کرین ۹۰۰۰ باشند که احتمالا اولین چیپ ۵ نانومتری با یک مودم داخلی ۵G است.

گرچه، همچنین به علت تحریم‌های آمریکا ممکن است یکی از آخرین‌ها باشد، اگر نگوییم آخرین چیپ پرچم‌دار سری کرین که دیگر ساخته خواهد شد.

بدون شک باید قبول کنیم تمام این مسائل فرضیه است، چون همچنین گزارش‌های مختلفی در مورد سطح انتظار پایین هوآوی از فروش این گوشی به همراه تولید محدود چیپست کرین ۹۰۰۰ و تاخیر بالقوه زمان ورود خانواده میت ۴۰ شنیده می‌شود که به سال بعد موکول خواهد شد.

گرچه، مجددا می‌گوییم تمام این صحبت‌ها در حد فرضیه و شایعات است.

انتظار داریم هوآوی برای دوربین حسگر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسل با یک لنز بدون فرم ۹P به همراه یک ماژول پریسکوپ با زوم اپتیکال ۵ برابر انتخاب کند.

دوربین‌های باقیمانده احتمالا یک لنز فوق عریض به همراه حسگرهای زمان پرواز خواهد بود و در پایان باید بگوییم اطلاعات فعلی ما به سرعت شارژ حداکثر ۶۶ وات این گوشی‌ها اشاره می‌کنند.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا