موبایل

هواوی با ساخت یک گوشی تاشو صدفی به رقابت با سامسونگ می‌رود

با آن که همچنان منتظر رونمایی از نسل بعدی گوشی میت ایکس اس هواوی هستیم، ولی ظاهرا این شرکت در حال بررسی احتمال ساخت یک گوشی تاشو با طراحی صدفی است تا با گوشی گلکسی زد فلیپ سامسونگ رقابت کند.

حداقل این حرف را براساس پتنتی می‌زنیم که غول چینی در ماه آوریل در اداره مالکیت فکری ملی چین ثبت کرد.

هواوی با ساخت یک گوشی تاشو صدفی به رقابت با سامسونگ می‌رود

با نگاه به این تصویر می‌توانیم ببینیم گوشی مورد نظر شباهت زیادی با گوشی گلکسی زد فلیپ با یک تفاوت دارد؛ نمایشگر خارجی به مراتب بزرگ‌تر است و احتمالا برای قابلیت‌هایی بیشتر از فقط نشان دادن تاریخ و نوتیفیکیشن‌ها استفاده خواهد شد.

این نمایشگر بخش نیمه بالایی پنل پشتی را می‌پوشاند، یعنی محلی که دوربین‌ها قرار دارند.

با توجه به این که تصاویر هیچ نوع دوربین جلویی را نشان نمی‌دهند، احتمالا نمایشگر خارجی نقش یک نمایاب را نیز برای عکاسی سلفی خواهد داشت.

بنابراین، در طراحی جلو که نمایشگر تاشو قرار دارد، خبری از هر گونه بریدگی نمایشگر نیست و یک طراحی یکدست و خلوت را می‌بینیم.

تصاویری وجود ندارد که این گوشی را به حالت بسته و از طرفین نشان دهد، بنابراین نمی‌دانیم هواوی قصد دارد بین دو نیمه یک شکاف کوچک باقی بگذارد یا نه.

در هر حال، باید در نظر بگیرید تنها با یک پتنت روبرو هستیم و هیچ مدرک زنده‌ای وجود ندارد که هواوی در حال ساخت گوشی با چنین قالب طراحی باشد، چون شرکت‌ها روزانه انواع طراحی‌های مختلف را ثبت می‌کنند.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا