موبایل

مشخصات گوشی nova 8 SE هواوی به بیرون درز کرد

آخرین عضو خانواده nova هواوی گوشی nova 7 SE 5G Youth بود (درست خواندید، نام آن به همین شکل است) که با چیپست مدیاتک به بازار آمد و ظاهرا غول چینی در حال ساخت نسل بعدی آن است.

این گوشی که منطق حکم می‌کند ova 8 SE هواوی نام داشته باشد در دو مدل به بازار می‌آید و از نظر فناوری باتری و نمایشگر نسبت به نسل قبلی پیشرفت‌هایی کرده است.

مشخصات گوشی nova 8 SE هواوی به بیرون درز کرد

یکی از لودهندگان معروف چینی فاش کرده است گوشی nova 8 SE یک نمایشگر اولد ۶.۵۳ اینچی با دقت فول اچ‌دی پلاس خواهد داشت.

میان‌رده جدید چینی از سرعت شارژ ۶۶ وات پشتیبانی خواهد کرد که هفته قبل پرچم‌دار این شرکت یعنی گوشی میت ۴۰ پرو، با این فناوری معرفی شد.

همچنین براساس این خبر گوشی مورد نظر در دو مدل با دو چیپست متفاوت ۵G مدیاتک به بازار می‌آید که یکی از آن‌ها قیمت کمی پایین‌تر دارد و از چیپ Dimensity 720 استفاده خواهد کرد و مدل دیگر مجهز به Dimensity 800U است که آن را در گوشی nova 7 SE 5G Youth دیده‌ایم.

گوشی نوا ۸ اس ای هواوی روی پنل پشتی ۴ دوربین خواهد داشت (۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسل)، در حالی که در نمای جلو فقط دوربین ۱۶ مگاپیکسل دیده می‌شود.

یکی دیگر از تفاوت‌های این گوشی با نسل قبلی آن کیفیت ساخت است، چون ظاهرا نسل جدید وزن و ضخامت کمتر دارد که طبق شایعات مقدار آن به ترتیب ۱۷۸ گرم و ۷.۴۶ میلی‌متر خواهد بود.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا