سیستم عاملموبایل

اولین نسخه بتا سیستم عامل هارمونی هواوی در راه است

هواوی می‌داند حتی با وجود انتخاب «جو بایدن» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا، ممکن است در آینده خبری از پشتیبانی خدمات موبایلی گوگل نباشد.

بنابراین این شرکت طبق برنامه قبلی خود همچنان می‌خواهد سیستم عامل هارمونی را توسعه دهد. به گفته «وانگ چنگلو» رئیس دپارتمان نرم‌افزاری گروه کسب‌وکار مصرف‌کننده هواوی، این پلتفرم متن باز ۱۸ دسامبر در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد گرفت و ژانویه یا فوریه ۲۰۲۱ اولین دستگاه‌ها می‌توانند از این سیستم عامل استفاده کنند.

اولین نسخه بتا سیستم عامل هارمونی هواوی در راه است

دکتر وانگ همچنین اعلام کرده است تمام کارمندان هواوی در تلاش هستند اکوسیستم جدید را با توجه به تفکر هارمونی بسازند و همه چیز تا الان طبق برنامه پیش رفته است.

زمانی که بازخورد اولیه کاربران در ۳ ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۱ دریافت شود، نسخه عمومی بتا تقریبا آوریل ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

این مدیر اجرایی هواوی اعلام کرد تقریبا ۹۰ درصد گوشی‌های هوشمند این شرکت باید در زمان مناسب، آماده دریافت یک به‌روزرسانی باشند.

شانس اندکی وجود دارد که ایالات متحده از شدت تحریم‌ها کمک کند و به گوگل اجازه همکاری با هواوی دهد، اما نمی‌توان این واقعیت را انکار کرد که در حال تجربه تغییر قابل توجهی در دنیای گوشی‌های هوشمند هستیم که در آن مانند روزهای قدیمی یعنی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵، ۳ شرکت مهم سیستم عامل‌های خود را داشتند.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا