موبایلهدفون

اپل ، هندزفری سیمی آیفون ۱۲ را احتمالا حذف خواهد کرد

طبق جدیدترین گزارش Ming-Chi Kuo، این احتمال وجود دارد که اپل تصمیم گرفته باشد هندزفری ( ایرپاد سیمی )با سیم را از محتویات جعبه آیفون ۱۲ حذف کند.

بدون شک چنین رویکردی به مذاق بسیاری از مشتریان خوش نخواهد آمد، چرا که تعداد زیادی از آن ها ترجیح می دهند برای گوش دادن به موسیقی یا مکالمه از هندزفری سیمی همراه دستگاه استفاده کنند و هزینه ای برای خرید این قطعه به صورت جداگانه نپردازند.

برای اپل اما این تغییر طبیعتا باعث رشد فروش ایرپاد خواهد شد. پیش تر نیز اعلام شده بود که مدل های جدید ایرپاد و ایرپاد پرو امسال وارد بازار نمی شوند. بنابراین حذف هندزفری اپل از میان لوازم جانبی آیفون ۱۲ می تواند تا عرضه مدل های جدید تضمین کننده فروش ایرپاد فعلی باشد.

هندزفری سیمی تلفن های آیفون به صورت جداگانه با قیمت ۲۴ دلار به فروش می رسد. این هندزفری تا عرضه مدل های XS و XR به همراه تبدیل جک ۳.۵ میلی متری، که این قطعه نیز ۱۰ دلار است، داخل جعبه آبفون قرار داشت. اما اپل در اقدامی تقریبا مشابه قطعه تبدیل جک ۳.۵ میلی متری را از لیست لوازم جانبی آیفون ۱۱ خارج کرده بود، و حالا به نظر می رسد هندزفری سیمی نیز به همان سرنوشت دچار خواهد شد.

کرونا

البته بعضی منابع گزارش داده اند که اپل پکیج آیفون و هندزفری سیمی را نیز در آینده در اختیار مشتریان قرار خواهد داد که کنار گذاشتن ایرپاد سیمی شامل این پیشنهاد نمی شود.

در ضمن ظاهرا اپل تصمیم گرفته است تولید انبوه آیفون جدید را یک ماه به تاخیر بیاندازد. طبق گزارش وال استریت ژورنال، تاثیرات منفی ناشی از شیوع ویروس کرونا بر زنجیره عرضه قطعات و فرایند تولید باعث شده است برنامه از قبل تعیین شده برای تولید انبوه iPhone ۱۲ با وقفه روبرو شود. با این حال اپل چهار مدل آیفون جدید با صفحه نمایش های ۵,۴، ۶.۱، و ۶.۷ اینچی قبل از پایان سال جاری معرفی خواهد کرد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا