دسته بندی نشدهلپ تاپ

ال جی می‌خواهد یک لپ تاپ با نمایشگر رول‌ شونده بسازد

با توجه به این که اخیرا اوپو گوشی مفهومی خود را معرفی کرده است و شرکت TCL نیز قصد دارد به تن دستگاه‌های مفهومی خود لباس حقیقت بپوشاند، مشخص است نمایشگرهای رول شونده پس از نمایشگرهای تاشو ترند بعدی در دنیای گوشی‌های هوشمند باشند.

شرکت کره‌ای ال جی در بین سری ممتاز Signature خود یک تلویزیون رول شونده با شروع قیمت از ۶۰ هزار دلار دارد و این غول کره‌ای اخیرا نام «Rollable» را ثبت کرده است که احتمالا برای یک گوشی با نمایشگر کشویی استفاده خواهد شد.

این شرکت همچنین ظاهرا قصد دارد از چنین ایده‌ای در ساخت یک لپ تاپ استفاده کند.

جدیدترین پتنت ال جی (که سایت RootMyGalaxy آن را منتشر کرده است) کاملا یک لپ تاپ با قالب و طراحی جدید را نشان می‌دهد که یک نمایشگر ۱۷ اینچی دارد که با رول شدن مخفی خواهد شد. این نمایشگر می‌تواند به نحوی باز شود که اندازه ۱۳.۳ تا ۱۷ اینچ داشته باشد.

ال جی می‌خواهد یک لپ تاپ با نمایشگر رول‌ شونده بسازد

براساس تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد کیبورد و تاچ‌پد نیز می‌توانند تا شوند تا حتی فضای کمتری را زمانی که از دستگاه استفاده نمی‌کنید، اشغال کنند.

به عبارت دیگر با یک دستگاه مفهومی جالب روبرو هستیم و نمی‌دانیم ال جی چه زمانی این محصول مفهومی را به کاربران نشان خواهد داد.

ال جی می‌خواهد یک لپ تاپ با نمایشگر رول‌ شونده بسازد

همانند با هر پتنت دیگری که یک طراحی متحول‌کننده را نشان می‌دهد، نباید به حقیقت پیوستن آن را مطمئن باشیم. شرکت‌های سخت‌افزاری اغلب طراحی‌هایی را ثبت می‌کنند که ممکن است هرگز به مرحله تولید نرسند.

به هرحال چه رول شونده یا غیر رول شونده، واقعا هیجان‌زده هستیم که شرکت‌ها مرزهای طراحی و کاربردپذیری را به مرز دیگری دارند می‌رسانند و نمایشگرها بخش قابل توجهی از این تلاش آن‌ها هستند.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا