آموزشاینترنت و وبصوتی و تصویری

چگونه بکگراند ویدیو را در اپلیکیشن زوم تغییر دهیم؟

زوم اپلیکیشن مخصوص تماس های ویدیویی چند نفره است که معمولا در برگزاری ویدیو کنفرانس و جلسات کاری استفاده می شود. علی رغم جنبه رسمی این اپلیکیشن، قابلیت هایی وجود دارد که کار کردن با آن را لذت بخش می کند. یکی از این قابلیت ها امکان تغییر بکگراند در تماس های ویدیویی است که به شما اجازه می دهد تصاویر یا حتی ویدیو های جذاب را به عنوان تصویر پس زمینه خود انتخاب کنید.

اگر از با استفاده از این اپلیکیشن در ویدیو کنفرانس شرکت می کنید و یا تصمیم گرفته اید در آینده از آن بهره ببرید، شاید بهتر باشد بدانید چگونه می توان بکگراند تصویر را عوض کرد. تصور کنید این قابلیت به شما کمک می کند اتاق خود را به یک دفتر کار مجلل تبدیل کنید!

آموزش تغییر بکگراند در زوم

همانطور که گفتیم، اپلیکیشن زوم امکان حذف بکگراند واقعی و جایگزینی آن با تصویر یا ویدیوی دلخواه شما را فراهم کرده است.

برای تغییر بکگراند، ابتدا روی آیکن فلش رو به بالا کنار Stop Video کلیک کنید. سپس در منوی باز شده گزینه “Choose Virtual Background” را انتخاب نمایید.

زوم

 

حالا باید وارد تب “Virtual Background” در منوی “Settings” شده باشید. در این صفحه تعدادی بکگراند ویدیویی (با آیکن دوربین در گوشه پایین سمت راست مشخص شده اند) و عکس وجود دارد که شما می توانید هر کدام را به عنوان بکگراند تصویر خود انتخاب کنید.

اپلیکیشن

 

همچنین می توانید تصاویر و ویدیو های دلخواه خود را از سیستم انتخاب کنید. برای این کار روی علامت (+) بالای بکگراند های موجود کلیک کنید.

ویدیو کنفرانس

 

زمانی که پنجره مرورگر ویندوز (File Explorer) باز شد، به پوشه تصاویر یا ویدیو ها مراجعه کرده و آن ها را انتخاب کنید. حالا فایل های تصویری و ویدیویی شما هم به گزینه های موجود در پنجره “Choose Virtual Background” اضافه شده است تا بتوانید آن ها را به عنوان تصویر زمینه در طول تماس های ویدیویی استفاده کنید.

انتخاب بکگراند مناسب

اگر قصد دارید گیف یا ویدیو را به عنوان بکگراند تماس های ویدیویی در زوم انتخاب کنید، باید مطمئن شوید که قدرت پردازنده سیستم شما به اندازه ای است که بتواند آن را اجرا کند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که بکگراند انتخاب شده با جو کنفرانس همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال اگر تماس ویدیویی یک جلسه کاری مهم یا ملاقات با یکی از مشتریان شناخته شده است، شاید بهتر باشد از تصاویری با تم اداری و رسمی استفاده کنید.

رنگ هم نقش مهمی در انتخاب بکگراند دارد. به عنوان مثال اگر لباس تیره بر تن دارید، بهتر است از یک بکگراند با رنگ های روشن استفاده کنید. اما اگر لباس و تصویر زمینه هر دو مشکی باشند، فقط قسمت سر شما در ویدیویی که مخاطبین دریافت می کنند قابل تشخیص خواهد بود.

در مجموع، همیشه سعی کنید تصویر زمینه ای را انتخاب کنید که در کنار لباس شما ترکیب خوشایندی را به وجود بیاورد، و تا جایی که امکان دارد با موضوع ویدیو کنفرانس همخوانی داشته باشد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا