موبایل

موتورولا ادج پلاس از اندروید ۱۲ پشتیبانی خواهد کرد

چند روز قبل وعده آپدیت شدن گوشی تاشو Razr به اندروید ۱۰ بالاخره عملی شد. حالا موتورولا Motorola اعلام کرده است که موتورولا ادج پلاس Edge Plus که به زودی به عنوان پرچم دار جدید این شرکت روانه بازار می شود قابل ارتقا به اندروید ۱۱ و اندورید ۱۲ خواهد بود.

موتورولا ادج پلاس قرار است روز ۱۴ می (فردا) با سیستم عامل اندروید ۱۰ معرفی شود. با توجه به قیمت و مشخصات سخت افزاری این تلفن هوشمند، پشتیبانی از دو نسخه بعدی سیستم عامل اندروید که به ترتیب امسال و سال بعد منتشر می شوند چندان دور از انتظار نبود.

موتورولا ادج پلاس

از سوی دیگر پشتیبانی حداقل سه ساله گوشی های پیکسل گوگل از آپدیت های سیستم عامل باعث می شود این خبر از سوی موتورولا خیلی مورد توجه قرار نگیرد. با این حال در میان گوشی های اندرویدی که به سختی با آپدیت های جدید کنار می آیند، چنین قابلیتی می تواند یک امتیاز مثبت برای پرچم دار گران قیمت موتورولا محسوب شود.

با توجه به اینکه Motorola Edge Plus به عنوان یک تلفن هوشمند درجه یک با قیمت پایه ۹۹۹ دلار به فروش می رسد، وعده پشتیبانی از اینگونه آپدیت های نرم افزاری در آینده می تواند تاثیر مثبتی بر دیدگاه مشتریان داشته باشد.

 

بخش موبایل

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا