موبایل

موتورولا ریزر ۲ با صفحه نمایش بزرگتر عرضه خواهد شد

طبق گزارش ها، انتظار می رود نسل دوم گوشی هوشمند موتورولا ریزر در ماه سپتامبر روانه بازار شود. با وجود اینکه هنوز شرکت موتورلا هنوز هیچ جزییاتی در رابطه با این گوشی تاشو منتشر نکرده است، شایعات حاکی از آن هستند که ابعاد صفحه نمایش در این مدل بزرگ تر شده است.

طبق ادعای Ross Young که یکی از تحلیل گران شناخته شده در زمینه نمایشگر های موبایلی است، Motorola Razer 2 دارای صفحه نمایش اصلی ۶.۷ اینچی خواهد بود که ۰.۵ اینچ بزرگتر از مدل قبلی است. وی همچنین معتقد است که قطر صفحه نمایش ثانوی نیز افزایش خواهد یافت، اما ابعاد دقیق آن را مشخص نمی کند.

در حال حاضر، موتورولا ریزر موجود در بازار از صفحه نمایش ثانوی ۲.۷ اینچی بهره می برد. به نظر می رسد در مدل بعدی موتورولا قصد دارد فضای موجود روی کاور بدنه را تا جایی که امکان دارد در اختیار این نمایشگر قرار دهد.

گوشی هوشمند

تلفن هوشمند Motorola Razer فعلی از اینترنت ۵G پشتیبانی نمی کند. اما طبق شایعات، مدل بعدی این گوشی امکان اتصال به اینترنت نسل پنجم را ارائه می دهد.

سایر مشخصات مربوط به موتورولا ریزر ۲ که فعلا در حد شایعه هستند عبارتند از: رم ۸ گیگابایتی، ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، اندروید ۱۰، دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، و دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی.

موتورولا

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا