اخبار خودرومقالات خودرو

تست فولوکس واگن گلف آر مدل ۲۰۲۰ در پیست نوربرگ رینگ

خودروی فولوکس واگن گلف آر مدل ۲۰۲۰ که قرار است در ماه جولای در انگلیس رونمایی شود، اولین حضور خود در رینگ Nurburgring معروف به جهنم سبز را تجربه می کند.

پس از خودروی فولوکس واگن جدید مدل Golf GTI که اخیرا از آن پرده برداری شد، حالا توجهات به سمت مدل جذاب تر فولوکس واگن گلف آر معطوف شده است، خودرویی که به تازگی در پیست نوربرگ رینگ حضور یافت.

فولوکس واگن گلف آر

اخیرا عکس هایی منتشر شده است که این اتومبیل را در حال گذراندن تست های نهایی در پیست آلمانی نشان می دهد.

در این تصاویر می توان مشاهده کرد که خودروی جدید از سبک و سیاق مدل های قبلی خود پیروی کرده است و عملکرد آن مورد ارزیابی قرار می گیرد.

این تصاویر نشان می دهد چهار خروجی اگزوز در قسمت عقب ماشین وجود دارد، ورودی هوای بزرگ تر از مدل های قبلی طراحی شده است و چرخ ها نیز از طراحی خاص مدل R بهره می برند.

همچنین یک صندلی سفارشی و با محوریت کارایی و طراحی رنگی داخل اتومبیل قابل مشاهده است.

اگر چه هنوز این ادعا تایید نشده است، اما توان خروجی تمام نسخه های MK8 Golf (GTI, GTI TCR, GTD, R) اوایل امسال در قالب اسلاید مورد استفاده در یکی از کنفرانس های این برند فاش شد.

این اسلاید نشان می دهد پیشرانه نسخه R معادل ۳۲۹bhp است که ۳۳bhp بیشتر از موتور دو لیتری توربوشارژ EA888 است.

همانند گذشته این موتور روی سیستم چهار چرخ متحرک و جعبه دنده هفت سرعته سوار شده اتوماتیک است. انتظار نمی رود خبری از دنده دستی باشد.

فولوکس واگن گلف آر

گفته می شود سیستم جدید Heldax دارای کنترل متغیر بوده و نیروی محرک را به طور پیوسته بین محور های جلو و عقب تغییر می دهد.

این سیستم در کنار قفل الکتریکی دیفرانسیل Volskwagen XDS+ و یک سیستم کنترل ثبات با قابلیت ارائه دریفت شبیه به Mercedes-AMG A45 به کار گرفته می شود.

با وجود اینکه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، این احتمال وجود دارد که مدل ۲۰۲۰ فولوکس واگن Golf R در فستیوال Goodwood Festival of Speed که اخیرا از ماه جولای به سپتامبر موکول شده است رونمایی شود.

از سوی دیگر هنوز مشخص نیست Gold R Plus با قابلیت تولید پیشرانه ۴۰۰bhp برای معرفی در سال آینده میلادی در نظر گرفته شده است یا باید بیشتر از آن صبر کرد.

فولوکس واگن گلف آر

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا