تبلتلپ تاپ

آخرین جزییات فاش شده از مک بوک پرو جدید

همانطور که می دانید شیوع ویروس کرونا تقریبا در تمام فعالیت ها وقفه ایجاد کرده است. اما به نظر می رسد این ویروس نمی تواند عرضه محصولات جدید اپل را تحت تاثیر قرار دهد. بعد از عرضه iPhone SE جدید، به نظر می رسد اپل تولید مک بوک پرو جدید با صفحه نمایش ۱۳ اینچی را در دستور کار خود قرار داده است.

البته هنوز سایز ۱۳ اینچی این لپ تاپ جدید تایید نشده است.

اخیرا نتایج بررسی مک بوک پرو جدید اپل توسط موسسه ۳DMark در توییتی ناشناس فاش شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

تست محصول جدید (مک بوک پرو ۱۳ اینچی مدل ۲۰۲۰):

پردازنده: i7-1068NG7 2.3GHz base 4.1GHz boost

حافظه رم: ۳۲GB

هارد: ۲TB / 4TB SSD

همانطور که می بینید تمام اطلاعات مربوط به محصول جدید فاش نشده است.

پردازنده i7 مدل ۱۰۶۸NG7 به کار گرفته شده در این مک بوک پرو در واقع پردازنده نسل دهمی اینتل از سری Ice Lake-U است که حضور آن در این سیستم تا این لحظه به صورت قطعی تایید نشده است. اما اگر این اطلاعات دقیق باشد، جایگزین کردن سری Whiskey Lake-U با Ice Lake-U می تواند پیشرفت چشمگیری در عملکرد های پردازشی مک بوک پرو به وجود آورد.

با توجه به جزییات منتشر شده، می توان گفت مک بوک پرو جدید از لحاظ کیفیت پیشرفت داشته است و انتظار می رود با قیمت حداقل ۳,۰۰۰ دلاری عرضه شود. این احتمال نیز وجود دارد که اپل نسخه ارزان قیمت تر این لبتاپ را با پردازنده Core i5 عرضه کند.

علاوه بر جزییات سخت افزاری، شایعه مربوط به سایز این مک بوک پرو جدید نیز توجهات را به خود جلب کرده است. در میان اطلاعات فاش شده این ادعا نیز وجود دارد که لبتاپ جدید اپل ممکن است ابعادی مشابه مدل های ۱۳ اینچی قبلی نداشته باشد و در نقش اولین لپتاب ۱۴ اینچی اپل ظاهر شود. با توجه به اینکه لپتاب های ۱۵ اینچی این برند در گذشته به مدل های ۱۶ اینچی ارتقا پیدا کردند، نباید احتمال درست بودن این ادعا را نادیده گرفت.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا